Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL TASARIM..

EFENDİM İLK BAŞTA SABİTTE GÖNDERDİM ANCAK HİÇ CEVAP GELMİYOR.. BURDAN DUYURMAK İSTİYORUM ACİL OLMASA İSTEMEM..

üst menüde: ANASAYFA - KAYIT OL - DESTEK - SAYFAMIZ

SİYAH KIRMIZI BEYAZ AÇIK OLSUN GÜZEL OLSUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER İYİ GÜNLER DİLERİM.. BUNU KİTLEYENLER BİRAZ DÜŞÜNSE İYİ OLUR SABİT BAŞLIK ALTINDAN İSTEMEK ZOR OLUYOR... AMA BU BAŞLIK ALTINDAN 1 SAATTE CEVAP ALIRKEN SABİTTEN 2-3 GÜNÜ ALIYOR..
Mesaj31.10.2011, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Arkadaşım
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=190772
Bu Başlık Altından İstek Yapınız

Tasarımın Rengi : Kırmızı,Beyaz

Sitenizin Konusu : Blog

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...

Ve bu Kurallara Uygun Bir İstekde Bulununuz İyi Akşamlar Very Happy
Mesaj31.10.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu: s

yazdım cevap gelmedi ?
Mesaj01.11.2011, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s

wolfteampvpmerkezi yazmış:
yazdım cevap gelmedi ?

Grafikerlerimiz Ve Moderatörlerimiz Şu anda Okullarında Olabilirler Cevap En Kısa Zamanda Gelicektir İyi ForumlaR.
Mesaj03.11.2011, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım özel mesaj olarak yollandı.
Mesaj03.11.2011, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baslik kilit.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: