Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.11.2011, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu: TR.GG'De Site Kurmaya Nasıl Başladınız ?

Merhaba Büyük Tr.Gg Ailesi

Hepimiz Bir Şekilde Bedava sitem.com ile tanıştık ve sitemizi kurduk başımızdan ilginç anılar geçti belki tesadüf belki arkadaş tavsiyesi ile tanıştınız bedava-sitem.com la.

Her nasıl olursa olsun bedava sitemle tanışmanızı burda paylaşırmısınız ?

İlk Adım Benden Olsun Wink

Ben 2008 yılında bedava sitem ile tanıştım.
Bir çok kişinin web sitesi vardı bende neden benim de yokki diyerek hemen net başına geçtim önclikle .com veya net uzantılı domain veren siteleri araştırdım hangisinden alaçağımı bilemiyordum hem alsam bile neye nerden başlayacağımı bilemiyordum.
Bir gün gene google de gezinirken bedava-sitem.com adresini gördüm girdin baktım odukça güzel siteler vardı forumuna girdim baktım canlı ve neşeliydi biri sıkıntı yaşayınca hemen destek veriyorlardı bana cazip geldi bende ilk sitemi kurdum ardın ikinci filan derken en sonundada LİFEYE' yi kurdum.

Mesaj12.11.2011, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende 2007'nin son aylarına doğru BS ile tanıştım..

Tabii o zamanlar herkes gibi Kraloyun,oyunlar1 gibi flash oyun sitelerinden oyun oynuyordum.Baktım hep aynı sitede geziyorum,oynuyorum Very Happy,yazdım Google'ya "site aç" Very Happy,ilk gelen sonuç ne olacaktır? tabii ki "Bedava-Sitem" hemen girdim..O zamanlar BS eski tasarımını kullanıyordu.Neyse bi tane site açtım ismi çok iğrençti.Zaman geçtikçe kendimi bilgisayar-internet alanında geliştirdim.HTML ile sınırlı kalmadım Php ve Asp'yi de öğrenmeye çalıştım ve öğrendim.. Wink

Benimde hikayem bu.
Mesaj12.11.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben 2007 de ilk göz ağrım olan redpagecom u açtım sonra bazı olaylar olmustu sitemi sildim 2008 de tekrar geldim bu sefer tasarimci-amca2 olan sitemle devam ettim.Şimdi de energy26 var bakalım neler olacak ilerde Mr. Green

Mesaj12.11.2011, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

banner nasıl yapılıyo
Mesaj12.11.2011, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

fulloyunkrbl yazmış:
banner nasıl yapılıyo

Sorunun yeri burası değildir... Banner istekleri BURADAN...

Benim TR.GG'ye başlama hikayem...

Bir akrabam aracılığıyla oldu... Yıl 2008... Aylardan Nisan... Bir akraba ziyaretinden döndükten sonra akrabamın gösterdiği şekilde bir site açtım Smile O zamanlar büyük bir iş başarmıştım... Tasarım iceblue... Smile 2 yıl forumdan habersiz yaşadım.. Şimdiki halimle karşılaştırınca cidden çok zaman geçmiş ve bilgim o zamankinin belkide 100 katı artmış Mr. Green
Mesaj12.11.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben ilk sitemi 2008 'de kardeşim sayesinde kurdum..Birgün baktım kendine site kuruyor ,bu nedir nasıl oluyor vs.. diye sordum oda anlattı ,istersen sanada bir tane açalım dedi ilk sitemi böylelikle kurmuş oldum daha sonra edebi-nur sitemi kurdum okul için biraz ara verdim ve şimdi yine buradayım...Smile
Mesaj13.11.2011, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben 2008 mayıs ta kurmuştum sanırım ilk sitemi.. bizim hocalar okul için site açmışlardı o zaman.. hocanın biride özenmiş onlara oğlu için site açmak istemiş bedava-sitem.com u bulmuş tabi bize demiyoki benim adres beleş girin sizde açın diye.. Very Happy bende google açtım ilk yazdığım şey free web page oldu, karşıma azbuz diye bi yer çık tı anında açtım siteyi, tasarıma falan baktım hep kalıp şeyler istediim gibi bi türlü düzenleyemedim.. sonra bi arkadaş bloggerdan aç dedi eve geldim 10 dk içinde onunda aynı olduunu gördüm.. tabi o zamanlar türkiyede bu şi yapan yok sanıyom ya hep ingilizce arama yapıyom.. Very Happy web.me yi buldum sonunda ordanda direk yönlendirmeyle bedava-sitem.com a geldim ilk siteyi harflerle falan salladım bşiler girip bakıyım diye baktım bundada aynı iceblue falan sonra bi baktım CSS diye bşi onu yaptım tasarım bomboş kaldı.. o an işte aradığım şey sıfırdan site yapıcam dedim.. sonra kız arkadaşım ilk sitenin adını ben koycam diye tutturdu ve bulduğu isim => kimtakarbizi.tr.gg Embarassed mecburen başladım o isimle 1 sene falan uğraşdım ice blue yu çözdüm önce sonra direk CSS ye geçdim hatta 2008in sonlarına doğru iceblue red tasarımları falan yaptım forumdan isteyenlere.. neyse sonra kız arkadaşım İstanbul a taşınınca asıl iş başladı hemen başka bi site açtım metalia38 bu site hala var heralde.. Very Happy CSS yide onda öğrendim sonrada bu siteyi açtım emresazak.tr.gg...

Cesareti olan okusun Mr. Green Ama özetle bizim hocalardan ilham aldım.. Wink
Mesaj13.11.2011, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zamanlar oyunmemo sitesinde çok zaman harcıyordum. Pc yi açar açmaz o siteye giriyordum. Sonra kendim bir grup kurdum. Oyunmemonun en çok üyeli gruplarından birisiydi fakat sonra üye sayısı azaldı ve sildim. Grubun adı ***MaCeRa TuTkUnLaRı*** ydı. İşte grubun başındayken diğer gruplara baktım herkes grubu için bir web sitesi açmış. Örneklere falan baktım sonra bende açıyım dedim. Birine söyledim .O ilk bs sitem olan siteyi açtı ama sonra kendi üstüne yaptı. Bende sonra kendim uzun uzun google da arama yaparak bs yi buldum ve 27 Temmuz 2008 tarihinde ilk sitem olan yhengec-fan sitesini açtım ama sonra sildim. Sonra kamerleherseyy'i açtım onu geliştirdim ve o sitemi kullandığım zamanlarda forumla tanıştım yani 2009 yılında. Sonra bunu açtım ve en iyi sitem bu oldu..750+ forum paylaşımımda var .D Bununla ve Kamerleherseyy ile bs hayatıma devam etmeyi düşünüyorum..
Mesaj13.11.2011, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben kuzenimi ziyarete gitiğimde bana sitesini gösterdi bende dedim ne güzel çok şaşırdım ondan sonra nasıl site açtığını örendim ve bende site açmaya kara verdim bedava sitemin panelinin herşeyini öğrendim ve cs siteleri için site yapmaya başladım geçen yaz tatilinde tablolu tasarım yapmayıöğrendim birkaç ay öncede divler ile tasarım yapmayı öğrendim şimdide php ile tasarım yapmayı öğrenmeye başladım.Biraz falamı uzun oldu Smile
Mesaj15.11.2011, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben BedavaSitePaylasim Haricinde 2 Site Kurmuştum Ama Foruma Girmiyordum Bana Mahalledeki Bir Çocuk Söylemişti Very Happy Sonra Foruma Girmeye Başladım İlk Css Tasarım Çizdirme Kodlatma Vb. Şeylerden Sonra Bu Duruma Geldim Smile
Mesaj15.11.2011, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

2008'in 2. ayında falan ilk sitemi kurmuştum. Forumdan bir haberim tabii. Mahalleden bir arkadaşım sayesinde keşfetmiştim bu sistemi. İçerik ekleyince ve o sitede görününce sevindirik oluyordum. Laughing
Epey havam olmuştu bedava-sitem sayesinde. Hoş günlerdi. Daha sonra Forum'u keşfettim benimsitem1993'ü kurduğumda. İlk mesajlarıma bakarsanız, tam bir Türkçe katili ve forumbozandım. (Neticede kuralları bilmiyordum.) Razz
Mesaj15.11.2011, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

2008 Yılının ilk aylarında Bedava-sitemle tanıştım.O zamanlar bir site açmıştım sonra orda bir çok şey öğrendim ve yeni bir site açtıydım.Yaramaz Tv diye Bedava-sitemde çok yankı uyandırdıktan sonra bir kaç çekemeyen yüzünden sitemiz kapatıldı ve hayallerim yıkıldı.2010 yılında bıraktım ve şimdi yeniden sizlerleyim Very Happy
Mesaj16.11.2011, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir gün baktım siteler çok var oyun siteleri falan bende neden bir site açamiyimki dedim bayağı bir araştırdım bedava sitem öyle hemencecik çıkmamıştı herşeyi denedim ama bu site kadar güzel bir site bulamadım Smile I love you bedava-sitem Smile
Mesaj16.11.2011, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

web programcılığı ile uğraşıyorum zaten arkadaşlarım cok istedi fazla ziyaretçi girmiceğini tahmin ettiğim için bedava-sitem'e üye oldum gayet güzel bir sistem
Mesaj19.11.2011, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

I love you Bedava-sitem.com Wink