Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Üyelerinin Dikkatine !

Merhaba Arkadaşlar ....
Bedava Sitemin Bana Göre 2 Yararı Var ( Hobi Olarak Site Kurmak ve Para Kazanmak )
Bu Yüzden Bedava Sitem Üyelerinin Problemlerinden biride bu .. Girdiği .tr.gg uzantılı bedava siteme ait sitelerin reklamlarına tıklamıyorlar ... Arkadaşlar bilinçlenelim ..siizn açınızdan bir kayıp olmaz fakat site sahibi açısından büyük bir kazançtır.. bu yüzden hangi siteye girerseniz girin bir tane reklama bir kere tıklayın ... Kaybedeceğiniz bir şey ..

Lütfen Sizden Önemle Rica Ediyorum ....

Mesaj19.11.2011, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava Sitem Üyelerinin Dikkatine !

direkmovie yazmış:
Merhaba Arkadaşlar ....
Bedava Sitemin Bana Göre 2 Yararı Var ( Hobi Olarak Site Kurmak ve Para Kazanmak )
Bu Yüzden Bedava Sitem Üyelerinin Problemlerinden biride bu .. Girdiği .tr.gg uzantılı bedava siteme ait sitelerin reklamlarına tıklamıyorlar ... Arkadaşlar bilinçlenelim ..siizn açınızdan bir kayıp olmaz fakat site sahibi açısından büyük bir kazançtır.. bu yüzden hangi siteye girerseniz girin bir tane reklama bir kere tıklayın ... Kaybedeceğiniz bir şey ..

Lütfen Sizden Önemle Rica Ediyorum ....

Unutmadan : Bazı Sitelerde Bs reklamı haricinde hepsiburada.xxx gittigidiyor.xxx veya herhangi bir lütfen arkadaşlar o reklamlara 1 er kere tıklayın ....
Mesaj19.11.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana dolaylı yoldan ''reklamlarıma tıklayın'' diyomussunuz gibi geldi Very Happy
Mesaj19.11.2011, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acemi webmaster Smile
Mesaj20.11.2011, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

eksik-forum yazmış:
bana dolaylı yoldan ''reklamlarıma tıklayın'' diyomussunuz gibi geldi Very Happy

Birazcık Öyle oluyor ama genel anlamda nerde görürseniz 1 kere tıklayın ..