Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.11.2011, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Buyrun Sizleride bekleriz..

Başlıktanda belli olduğu gibi sitemiz hem eğlence hem bilgilendirme için birebir olup bedava-sitemin en iyi oyun siteleri arasına girme çabalarındadır.
Bunuda Ancak sizlerin desteğiniz ile başarabiliriz.

Aslında sitemiz şuan oyun ağırlıklıdır ve herkesinde tahmin edeceği gibi oyunlar sitemizde değil hazır sayfa kodlu oyunlardır.

Bilgi birikim için Photoshop ve çeşitli yararlı programların daha sonra css ile bilgilendirme ve bsnin en merak edilen Birbirinden güzel Css Tasarımları ile gelişip sizlere yardım eceğimiz bilgi bölümlerimiz olucaktir.

Sitemiz tasarımına gelecek olursak Design GrafikDizayn'dır.Herkesi huzurunda bu tasarım için ona bir kere daha teşekkür eder ve başka arkadaşlarımızada yardımını devam ettirmesini dilerim.

Tasarım içinde farkettiğiniz gibi reklam alanlarımız vardır.Reklam alanlaraımız ücretli olamyıp takas amaçlıdır.Yani o benimkini ben onunkini

Bunları bahsederken dedim ki sitem sizlerin sayesinde gelişecek diye bunu şöyle düşünebilirsiniz Sitemiz google sıralamalrında en üst köşelere çıkabilmesi için ziyaretçi sayısı ve hit çok önemlidir bunuda yapabilecek kişiler B.s'nin değerli Moderatörleri, Grafikerleri ve tabiki Vazgeçilmez olan üyelerdir.

Şimdiden Bizden İsteğiniz varsa konu başlığı altında belirtebilrisinz. Yorumlarınızda bizim için önemlidir.Çünkü bazı arkadaşalr bs hakkında pek bir şey bilmiyorlar onlarada bu bilgileri öğretip bs'nin güzelliklerini onlarada farkettirmeliyiz.

Yani benim bu başlıkta tasarım hakkında yorum değil daha çok içerik açısından yorumlamanızı istiyorum..

Yorumlarınıza Şimdiden teşekkürler..
Mesaj20.11.2011, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

++++
Mesaj20.11.2011, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

++++
Mesaj20.11.2011, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel.
İçerik olarak da değerlendiremeyeceğim çünkü oyun sitelerinin hemen hepsin de aynı oyunlar mevcut.
Yani sizin tercihinizdir tabiki ama ben oyun sitesi yapma taraftarı değilim çünkü çok var. İşiniz zor yani rakip çok Smile Aynı şekilde html kodları, htmlcss kodları vs vs yayınlayan siteler de çok.

Ben daha özgün içerikli siteleri seviyorum.

Ama yineliyorum tasarımınız güzel.

Başarılar..
Mesaj20.11.2011, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

hknclk yazmış:
Tasarım güzel.
İçerik olarak da değerlendiremeyeceğim çünkü oyun sitelerinin hemen hepsin de aynı oyunlar mevcut.
Yani sizin tercihinizdir tabiki ama ben oyun sitesi yapma taraftarı değilim çünkü çok var. İşiniz zor yani rakip çok Smile Aynı şekilde html kodları, htmlcss kodları vs vs yayınlayan siteler de çok.

Başarılar..

İçerik hiç yok başka yerlere bağlı

tasarım 10/10

arkadaşa katılıyorum Mr. Green Mr. Green
Mesaj20.11.2011, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım iyi
Mesaj20.11.2011, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

feyskopat yazmış:
hknclk yazmış:
Tasarım güzel.

Başarılar..

İçerik hiç yok başka yerlere bağlı

tasarım 10/10

arkadaşa katılıyorum Mr. Green Mr. Green

Tşkkler arkadaşlar
Mesaj20.11.2011, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç yok demeyelim emek var sonuçda ortada : )
Ama oyunlar sürekli aynı oyunlar çok dolaştım,gezdim sürekli aynı şeyler.
Oyunların alındığı kaynak site değişmediği sürece ordan kaynak alıp kullanan arkadaşların da siteleri değişemiyor doğal olarak.
Onlara bağlılar yani..
Mesaj20.11.2011, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

hknclk yazmış:
Hiç yok demeyelim emek var sonuçda ortada : )
Ama oyunlar sürekli aynı oyunlar çok dolaştım,gezdim sürekli aynı şeyler.
Oyunların alındığı kaynak site değişmediği sürece ordan kaynak alıp kullanan arkadaşların da siteleri değişemiyor doğal olarak.
Onlara bağlılar yani..

aynen öyle yakında sıteme tek tek oyun yukleyerek yapmayı dusunuyorum ama baya uzun surecek Smile
Mesaj20.11.2011, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site güzel ama oyunların yeni pencerede açılması hiç hoş olmuyor. Bence yeni sekmede açılmayan sitelerden oyun eklemelisin..
Mesaj20.11.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni üyelik sistemimiz ile sizlerleyiz..
Mesaj20.11.2011, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

+++
Mesaj20.11.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel.
Mesaj20.11.2011, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

umitbasci yazmış:
Site güzel ama oyunların yeni pencerede açılması hiç hoş olmuyor. Bence yeni sekmede açılmayan sitelerden oyun eklemelisin..

aynen oyle
Mesaj21.11.2011, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

++++