Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2011, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım edin .com.nu dan anlayanlar

blog tasarımı bulamıyorum bilen varsa söylesin indirim .com.nu luk
Mesaj21.11.2011, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım wordpress temalarından bashediyorsunuz Mr. Green ilgilenmeyi çok isterdim ama ne yazık ki ilgilenecek vaktim olmuyor google.com.tr adresinden araştırma yaparak anlatımlara bakarsan faydalanabileceğin bilgileri ulaşabileceğine inanıyorum ve ilk önce araştırın öyle konu açın bölümde yoksa forum kirliliği oluşuyor kolay gelsin.
Mesaj21.11.2011, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

com.nu ya göre diye bişi yok malesef Mr. Green

ilk baş wordpress in herhangi bir sürümünü indireceksin sonra filezilla ya ftp bilgilerini yazdıktan sonra wordpress atacaksın en son olarak ta kurulumu yapman için web sitene girip oradan kuracaksın.Hepsi bu kadar takıldığın yerler olursa bana ulaş yardımcı olurum.
Mesaj21.11.2011, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

semihseker yazmış:

ilk baş wordpress in herhangi bir sürümünü indireceksin sonra filezilla ya ftp bilgilerini yazdıktan sonra wordpress atacaksın en son olarak ta kurulumu yapman için web sitene girip oradan kuracaksın.Hepsi bu kadar takıldığın yerler olursa bana ulaş yardımcı olurum.

Kurulum kolay ama .com.nu yerine .com alsa daha iyi bir sitesi olur diye düşünüyorum ama ilk olarak com.nu ile denemeler yapsın öyle kendi sitesini para ile kursun.
Mesaj21.11.2011, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

helpend yazmış:
semihseker yazmış:

Kurulum kolay ama .com.nu yerine .com alsa daha iyi bir sitesi olur diye düşünüyorum ama ilk olarak com.nu ile denemeler yapsın öyle kendi sitesini para ile kursun.
cebimde para varmı diye sorsana