Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2011, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu: E-Postayı Tanımlamıyor :(

İyi akşamlar başıma bi olay geldi neresinden başlıyacagım tam bilmiyorum ama olay şu daha önce şifremi unutup şifremi unuttum yapmıştım mozilla firefox da şifreyi kaydetiyor diye hemde unutursam diye e-malime gelen şifreyi kopyalayıp direk silmişim daha sonra bi kere internet cafeden girmeye kalktığımda şifremi unuttum diyorum böyle bir kullanıcı adı yok diyor ama evden giriyorum giriş yapıyo sonra ayarlara baktım msn felan herşey doğru ama şifre gelmiyo böyle kullanıyordum fakat bugune kadar bugün bilgisayara format attım fakat format atmadan önce o hiç aklıma gelmedi siteyi de o kadar kodladım elimde sadece msn ve bi üyeden gelmiş bir cevap bildirisi var site bu http://www-fatihkeskin.tr.gg sitenin şifresini tekrar nasıl geri alabilirim yardımcı olabilirmisinz?
Mesaj21.11.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu kayıtlı olduğun mailden supporta yaz
maile giremiyorsan başka mailden yaz ama mutlaka sitenin sana ait olduğunu bir şekilde kanıtla
Mesaj21.11.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem Yöneticilerine Durumu Anlat Veya msn ni geri almak için güvenlik sorunu hatırlıyosan yaz hatırlamıyossan diğer secenekte msn açtığın gun yazdığın bilgiler(ad-soyad vb) onların hepsini gir msn geri alırsın anladığım kadarıyla yazdım Very Happy sitemede bir uğrayıp yorum atarsanız sevinirim ... Very Happy
Önceki mesajları göster: