Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Film Ve Dizi Yayınlamak Yasak (hatırlatma)

Film Ve Dizi Yayınlamak Yasak (hatırlatma) unutmayalım eğer sitenizde film veya dizi paylaşmak yasak hafife almayın kapanan siteleri gördüm cezası sitenin kapatılmasıdır biliyorum saçma bir yere yazdım ama bu konunun onemli olduğunu dusunuyorum ve burda bir itirazımı dile getirmek istiyorum Sayın Yöneticiler film ve dizi eklemedin neden yasak olduğunu oğrenmek istiyorum
Mesaj22.11.2011, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dizi-film siteleri wareze girer yani bu site bedava olduğu için bunu üstlenemez.Birinin sitesindeki filmi alırsan veya bir film dava açarsa bu sitenin hali duman olur.Bu yüzden izin verilmiyor.
Mesaj22.11.2011, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Film Ve Dizi Yayınlamak Yasak (hatırlatma)

levellost yazmış:
Film Ve Dizi Yayınlamak Yasak (hatırlatma) unutmayalım eğer sitenizde film veya dizi paylaşmak yasak hafife almayın kapanan siteleri gördüm cezası sitenin kapatılmasıdır biliyorum saçma bir yere yazdım ama bu konunun onemli olduğunu dusunuyorum ve burda bir itirazımı dile getirmek istiyorum Sayın Yöneticiler film ve dizi eklemedin neden yasak olduğunu oğrenmek istiyorum

yasa dışı yollarla film izlemek yasak bu yüzden bs'de film izlemek yasak Very Happy

Mesaj22.11.2011, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Film Ve Dizi Yayınlamak Yasak (hatırlatma)

levellost yazmış:

Genel problemler bölümünde sadece yardım alabilirsin dostum ama sen bu forumda yardım etmek haricinde bütün kurallara uymuyorsun sadece tek dersin mesaj sayısını kastmak ve site reklamı yapmak dikkat çekmek vs.. bu yüzden banlanıp ceza alan kişileride ben çok gördüm hatta siteleri bile silindi bu yüzden forum kurallarına uymak zorundasın yoksa şikeyet edicem seni son kez söyliyorum bunu bilginize herkese iyi forumlar.
Mesaj22.11.2011, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Aciklama güzel ve hoş.
Fakat. Sabit başlıkları incelerseniz.>>
Bu açıklamaların tarafimdan yapıldığını göre bilirsiniz.
Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: