Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.11.2011, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Özel tasarım yapılır.

Merhaba arkadaşlar özel tasarım yapıyorum hemde indirimli fiyatlara TURKCELL hattı olanlar alabilir. Sadece 5 TL ye isterseniz iceblue istersiniz css hiç farketmez normalde 15 tlye yapıyorlar ama ben 5 tl ye yapıyorum.Alacak varsa cevap yaza iyi olur
Mesaj24.11.2011, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ney özel tasarımmı yapılır Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy hemde paraya Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Ben reklam olmasında sitemden bedava yapıyorum ve çizip kodlamayı öğretiyorum. Very Happy Sen parayla yapıorsun. Kim yaptıracak çok merak ettim. Smile Bir kişi yaptırınca özel mesaj atarsın. Smile Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Mesaj24.11.2011, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş görende dünyaca ünlü grafiker.
Mesaj24.11.2011, 16:52 (UTC)    

Kardesim istemiosan s*k*r git allahım illa yaptırcan diye bişemi var bende sitemde öretiom ama özel istiyenler acemi olanlar için demiştim gir bak siteme
Mesaj24.11.2011, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Özel tasarım yapılır.

tasarim-dunya yazmış:
Kardesim istemiosan s*k*r git allahım illa yaptırcan diye bişemi var bende sitemde öretiom ama özel istiyenler acemi olanlar için demiştim gir bak siteme

Ben Sitene Baktım Tasarım Güzel Yapabilirsin Ama tr.gg'de Paraya Süremezsin İşi Saçma Ve Mantıksız Kim Bedava Bir Hizmetde Para Harcarki Reklam Özgürlüğü Paketini Alan Şu Ana Kadar 4 Kişi Gördüm Ben Very Happy Senden Tasarım Alıcakların Sanmıyorum Kolay Gelsin
Mesaj25.11.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Parayla tasarımmı yapılır Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy gerçekten millet reklam tr.gg de reklam kaldırtmıo. Sen gelmiş para verin tasarım yapacam size diorsun... Very HappyVery Happy Normal ıceblue kullanırlarda yaptırmazlar Very Happy
Mesaj25.11.2011, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstasarimdunyasi yazmış:
Parayla tasarımmı yapılır Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy gerçekten millet reklam tr.gg de reklam kaldırtmıo. Sen gelmiş para verin tasarım yapacam size diorsun... Very HappyVery Happy Normal ıceblue kullanırlarda yaptırmazlar Very Happy

HakLı aDam Very Happy
Mesaj25.11.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=195999

cevap yaz yerine konu aça tıklamışsınız.

şimdi anlayamadım ? ona 15 tlye tasarımmı yaptın ??

adam malmış biraz.

bundan sonrada cevap yaz yerine konu aça tıklamayalım. Smile

10 numara gözlük vericem birdaha görürsem...
Mesaj25.11.2011, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım zaten bedava-sitem forumda ücretsiz tasarım yapan birçok kişi var. Millet neden ücretsiz bir site için tasarım yaptırsın ki!
Mesaj25.11.2011, 21:46 (UTC)    

Kardesim umrumda değil cevaplarınız off kesin lütfen.Sitemde bende tasarım yapmayı öğretiyorum sadece yapamayanlara güzel bi tasarım yaparak yardım etmek istedim.3 yıldır bsyle uğraşyıorum bir kerede emeğimin karşılıgını almak için para sundum yoksa hiç para sunmam ama bir kerelik yaptım bunu.
Mesaj26.11.2011, 00:44 (UTC)    

tasarim-dunya yazmış:
Kardesim umrumda değil cevaplarınız off kesin lütfen.Sitemde bende tasarım yapmayı öğretiyorum sadece yapamayanlara güzel bi tasarım yaparak yardım etmek istedim.3 yıldır bsyle uğraşyıorum bir kerede emeğimin karşılıgını almak için para sundum yoksa hiç para sunmam ama bir kerelik yaptım bunu.

Öncelikle terbiyeli konuş. 3 yıl bsdesin hala anlayamadın mı bedava-sitemde herşeyin ücretsiz olduğunu..
Mesaj27.11.2011, 10:08 (UTC)    

tasarim-dunya yazmış:

adam kingg burada 4 yıl demiş Very HappyVery HappyVery Happy
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=195999
Mesaj27.11.2011, 13:35 (UTC)    

Kardeş 3,4 yıl arası bişey istersen arkadaşıma sorabilirsin.

www.efekankalkan.tr.gg

www.facebook.com/offical.efekankalkan,
Mesaj27.11.2011, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

neyse konu vallaha sohpete döndü Very HappyVery Happy
Mesaj27.11.2011, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

önemli olan 3-4 yıl geçirmek değil. Tasarım çizmeye ilk başladığımda biri ile tanıştım.Adını vermiyeyim. Adam 2 yıldır bsde css tasarımın c sini bilmiyordu.Önemli olan çalışmak, çabalamak ve nerede ne diyeceğini bilmektir.Haa bu arada ben uzmanım demiyorum.Bende hala acemiyim..