Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.11.2011, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu: kardes yardım edersen dua ederım sana

arkadaslar bana bırı yardım etısn ya benım tasarımda sayfalarım buyuk hıc tasarıma gore olmuyo yardım edebılırmısınız ve bır sorun daha var benım tasarımın sablonu nıye dar dar ve hıc bır sey sıgmıyo yardım lutfen yardım help help
Mesaj25.11.2011, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim bedava-sitem'in orjinal tablolarını kyllanıyorsun resimlerle uğraşıyorsan resimleri küçük upload ediceksin bunun için resimleri bedava-sitem'den upload et "resimlerimi yönet" Bölümünden En alt Kısımda Resmi Küçüklt var Ona Her Zaman Otomatik Basılı Olur Öyle Upload Edersen Resimi %50 Ufaltır Sende Büyük Resimleri Küçük Kullanmış Olursun Very Happy
Mesaj25.11.2011, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

EY VALLAH ABISI DEDIIGN DOGRUDA BEN RESIMLERDEN BAHSETMIYOM YA SABLON VARYA ORTADAKI YER DIYORUM YANI SABLONU BUYUTME SANSIM VARMI VEYA BEN HERHANGI SITEYE GIRDIGIMDE KODLARINI ALIYORUM BURDAN HIC KOD ALMADIM VE BENDEKI KODLAR KIMSEDE YOK ONUDA SOYLIYIM DE BEN O SABLONU NASIL BUYUTECEM BANA O LAZIM VEYA EKLEDIIGM SITELRI NASIL KUCULTECEM
Mesaj25.11.2011, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablonun köşesine fln tıkla büyütüp küçükltebiliceğini görürsün ayrıca tablo eklerken sana boyut soruyor ordanda ayarlıyabilirsn.
Önceki mesajları göster: