Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2011, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: 0.facebook.com ücretli oluyor!

Sonunda bir buna el atmamışlardı bunuda yapıcaklar.
İnsanlar rahatça bir bunu kullanabiliyordu buda oldu.
Yılbaşından sonra 0.facebook.com ücretli hale geçicekmiş arkadaşlar.
Mobil kullanıcılar dikkat etsin başınız ağrımasın sonra =)

Detaylar http:/ isteyen okuyabilir.

En son hknclk tarafından 30.11.2011 11:29:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.11.2011, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Amacınız yardım.
Fakat yönlendirme yapmadan açıklaya bilirsiniz.
Link kaldırılmıştır.

Kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj30.11.2011, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Mr. Green La zaten ücretli m.facebook.com var 0.facebook.com'u niye ücretli yapsınlar Very Happy
Mesaj30.11.2011, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Merhaba.

Amacınız yardım.
Fakat yönlendirme yapmadan açıklaya bilirsiniz.
Link kaldırılmıştır.

Kolay gelsin.

Ölemi.
K.bakmayın ben bu kuralı bilmiyordum.
Tr.gg dışında link vermek yasak diye biliyordum.
Tekrar özür dilerim.
Mesaj30.11.2011, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Laughing Mr. Green La zaten ücretli m.facebook.com var 0.facebook.com'u niye ücretli yapsınlar Very Happy

0.facebook daha fazla kullanıldığı için olabilir mi ?
Mesaj30.11.2011, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kampanyaları Buyuk Harflerle Yazıyorlar,

Önemli olan yazılarıda karımca duası gibi yazıyorlar.

kullanmamızı istemiyorlarsa kullanmayız bizde :)

Siteme Girip Destek Olun Sizden Tek İsteğim bu.
Bana Yardım Edin. Sitemi Açtıralım Beni Yanlış Tanıyorlar.
Mesaj30.11.2011, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

arabesk-rep-geridonsun yazmış:

kullanmamızı istemiyorlarsa kullanmayız bizde Smile

Aynen öle.
Yılbaşından sonra ücretli oluyormuş.
Mesaj30.11.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

hknclk yazmış:
arabesk-rep-geridonsun yazmış:

kullanmamızı istemiyorlarsa kullanmayız bizde Smile

Aynen öle.
Yılbaşından sonra ücretli oluyormuş.

Bunu sana kim söylediyse yalandır Wink Zaten m'li yani ücretli facebook var ..
İnternet üzerinden söyleniyorsa PM'den siteyi atabilirsin bana sana haberi yalanlıcam Smile Çünki ben kaç kere internet haberi gördüm 0' facebook ücretli olucak diye kaç sene geçti ücretli olmadı Very Happy bu zaten hatlara kalmış Wink

İyi forumlar Wink
Mesaj30.11.2011, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

olley ailelerayrılmicak
Mesaj30.11.2011, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. yazmış lar bu nedemek hocam
Mesaj30.11.2011, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

xn--komediov-swb yazmış:
Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. yazmış lar bu nedemek hocam

Biz telefondan bahsediyoruz o sadece Bilgisayar üzerinden üye olanlara ve gezinenlere fakat zaten hatlar bunu bize 0.face den sağlıyo Wink

Bende bunu anlatmaya çalışıyorum ..
Mesaj30.11.2011, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam beko
Mesaj30.11.2011, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hknclk yazmış:
online-games1 yazmış:

Çok saçmaydı bu dediğin. 0.facebook ücretsiz olduğu için daha fazla kullanılıyor dostum. Eğer 0.facebook.com olmasaydı m.facebook.comun popülerliği daha fazla olurdu.. Ayrıca m.facebook.com varken kim 0.facebook.com 'a para verir ? 0.facebook.com resimsiz sonuçta. Eğer resim eklenirse m.facebook.com dan ne farkı olur ? 0.facebook.com daha ucuz olur diyeceksiniz. m.facebook.com 3 liraysa 0.facebook.com 1.5 lira olur. 1.5 lira vereceğime 3 lira verir resimli kullanırım gayette keyifli olur. Facebook'un sahibi zeki ki dünyanın en zengin adamı olma yolunda. Haber bence asılsız. Bekleyip görücez.
Mesaj30.11.2011, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
hknclk yazmış:
online-games1 yazmış:

Çok saçmaydı bu dediğin. 0.facebook ücretsiz olduğu için daha fazla kullanılıyor dostum. Eğer 0.facebook.com olmasaydı m.facebook.comun popülerliği daha fazla olurdu.. Ayrıca m.facebook.com varken kim 0.facebook.com 'a para verir ? 0.facebook.com resimsiz sonuçta. Eğer resim eklenirse m.facebook.com dan ne farkı olur ? 0.facebook.com daha ucuz olur diyeceksiniz. m.facebook.com 3 liraysa 0.facebook.com 1.5 lira olur. 1.5 lira vereceğime 3 lira verir resimli kullanırım gayette keyifli olur. Facebook'un sahibi zeki ki dünyanın en zengin adamı olma yolunda. Haber bence asılsız. Bekleyip görücez.

Benim de elimde onun geçmişi gibi bi geçmişim olsa zengin olurum fakat bu öyle değil işte Wink
Mesaj30.11.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekir-bulut yazmış:
online-games1 yazmış:
hknclk yazmış:
online-games1 yazmış:

Benim de elimde onun geçmişi gibi bi geçmişim olsa zengin olurum fakat bu öyle değil işte Wink
İyide bu adam geçmişinde dünyanın en zengin adamı olma yolunda değildi , olamazdıda zaten.. Şu andada olamıycak bence , ama bu yola facebook sayesinde girdi , facebook'u kurduğu için girdi. Adam fbml diye yeni bir dil oluşturdu. Kolaymı sanıyorsun ? Very Happy Onun geçmişi ne ki ? Mark dünyanın en iyisi. İstediği kadar zengin olsun , bu bilgiler parayla satın alınmıyor.