Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2011, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu: arefin sırrı çözüldü

adamın işini küçümsemiyorum yaptığı iş gerçektende zor ilizyonada merakımız var bakın şimdi birinci kişiyi seçiyoya birin ci kişi alaşmışlar ona aslında oturması gereken yeri kendisi seçyor bide hamileler mamileler gelmesindiyolarya aşağıda elektirik düzeneyi var gelirse küt gitti eşyalara elektirik dızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz eşyalar düştü aref nabzı düşükkende bişekilde yönetiyor
Mesaj30.11.2011, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

youtube da bi videoda gördüm
Mesaj30.11.2011, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arefin sırrı çözüldü

xn--komediov-swb yazmış:
adamın işini küçümsemiyorum yaptığı iş gerçektende zor ilizyonada merakımız var bakın şimdi birinci kişiyi seçiyoya birin ci kişi alaşmışlar ona aslında oturması gereken yeri kendisi seçyor bide hamileler mamileler gelmesindiyolarya aşağıda elektirik düzeneyi var gelirse küt gitti eşyalara elektirik dızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz eşyalar düştü aref nabzı düşükkende bişekilde yönetiyor

Cok Güzel bi Anlatım Aydınlattın bizi :)

Siteme Girip Destek Olun Sizden Tek İsteğim bu.
Bana Yardım Edin. Sitemi Açtıralım Beni Yanlış Tanıyorlar.
Mesaj30.11.2011, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağol sağol
Mesaj30.11.2011, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Survivor yarışmasındaki bir bölümde gelen Hz. Davud'un benimsediği şekil, İsrail'in bayrağı olan bir işaretin yarışmacı kişinin kazanması ile açılması üzerine "Oooo mason bunlar, kesin israil kökenlidir" gibi şeyler söylendi Acun hakkında. Adamın "yüce güçlerinin" olduğunu savunmuyor kimse, kendiside biliyor bunu. Yani adamın sırrı çözülse ne, çözülmese ne?
Mesaj30.11.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arefle niye uğraşıyorlar anlamıyorum adam gösterisini yaptı bitti gitti ama hala gösterisi ile uğraşıyorsunuz Very Happy anlam veremiyorum Very Happy
Önceki mesajları göster: