Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2011, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Eğitim alanında en iyisi! Aylık +20bin ziyaretci.Yorumlar..

evet arkadaslar sitemi degerlendirmenizi bekliyorum. www.odevsayfasi.tr.gg
sitem 3-4 senedir aktif. google iststklrne göre aylık 20 bin ziyaretci alıyorm ortalama. ama bunu arttırmak istiyorum. Tasarım olarak sitem zayıf fakat icerik olarak iyi durumda. yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Mesaj30.11.2011, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Eğitim alanında en iyisi! Aylık +20bin ziyaretci.Yorumla

odevsayfasi yazmış:
sitem 3-4 senedir aktif. google iststklrne göre aylık 20 bin ziyaretci alıyorm ortalama. ama bunu arttırmak istiyorum. Tasarım olarak sitem zayıf fakat icerik olarak iyi durumda. yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Aylık 20.000 ziyaretçi bu siteye göre hiç fena değil.
Ama yeni bir tasarıma geçmelisin bence.
Mesaj01.12.2011, 03:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Eğitim alanında en iyisi! Aylık +20bin ziyaretci.Yorumla

hknclk yazmış:
odevsayfasi yazmış:

Aylık 20.000 ziyaretçi bu siteye göre hiç fena değil.
Ama yeni bir tasarıma geçmelisin bence.

Haklısın ancak çok iyi yinede..
Allah başarını daim etsin kardeş...
Mesaj01.12.2011, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

basarılar dilerim fakat sunu belirtmeden geçmeyeyim sayacınız hatalı her sayfa değiskliğinde ziyaretçi sayısına artmakta çogul hiti veriyor içerikler gayet guzel basarılar dierim.... Very Happy
Mesaj01.12.2011, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Kardeş Ben Açık Lise Okuyan Biriyim Siteni Takip Edicem Ocakta Sınvalarım Var Başarılar Very Happy
Mesaj01.12.2011, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfa yenileyerek 100 binde yapabilirsiniz şu sayaçlar doğru olsun Very Happy

tasarım klasik zaten içerik olarak normal sayılır ama ben kpss yle ilgileniyorum işime yaramıyor Very Happy
Mesaj25.12.2011, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar ben ordaki sayaca gore yorum yapmıyorum ki. Google hesabıma göre yorum yapıyorum. Ordaki sayaca bakarsak ooo sayı ucar gider.Sanırım bu konuda yanlış anlaşıldım Smile
Önceki mesajları göster: