Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2011, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Hedefleriniz Neler Beyler ...

Sitenizle ilgili illaki hedefiniz vardır bunlar nedir bilmek isterim Smile

Benim hedefim iyi bi hit yakalayana kadar içerik eklicem googlde yerim olcak ondan sonra google reklamı ile donatıcm sitemi .. Smile
Mesaj10.12.2011, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemi büyütmek sonra ona google reklamı eklicem
Mesaj10.12.2011, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

pagerankgoogle.net sitemin günlük hit 700 800 civarı. Googledada pagerank sorgulama diye aratınca ilk 2 sayfadan düşmüyor. İddalı kelimelerde googleda yüksek sıralara çıkmayı düşünüyorum.. Daha sonra bir backlink paketi alıp pagerank değerimi 4 hatta 5 e kadar çıkartmayı ve daha sonrada link satışına başlayıp aylık 500 600 lirayı cebime atmayı hedefliyorum. Bakıcaz bunun için bütcemde biraz sıkıntı var ama ayarlarsam hayal değil. Şu pazi gerank güncellemesinden sona sitenin hiti 1.2k 1.3k rahat görür. O zaman googleda yerimizi yükseltiriz zaten
Mesaj10.12.2011, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

odablog.net daha fazla uğraşacağım.11.bin üyesi var.Bu sayıyı arttırıp scripti arkadaşımla inş.yenileyeceğiz.Yeni yazarlar alacağız.

Bu arada yazar olmak isteyenler bana ulaşşsınlar.NMTD TİM de rütbemi yükseltmek Very Happy
Mesaj10.12.2011, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend.com'un takipçi sayısını 1000 geçirmek.Ondan sonra işlerim iyice açılır diye tahmin ediyorum Smile

online-games1 , kanka eminim sen yaparsın , anlatmıştın bana baya taktiksel Smile

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj10.12.2011, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hitimi Yükseltmek Reklamlardan Para Kazanmak .d
Mesaj10.12.2011, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
rankend.com'un takipçi sayısını 1000 geçirmek.Ondan sonra işlerim iyice açılır diye tahmin ediyorum Smile

online-games1 , kanka eminim sen yaparsın , anlatmıştın bana baya taktiksel Smile
Smile aynen kanka , onları anlattığımda hitler 20lerdeydi hatırlarsan Smile Şimdi 700 800 den aşağı düşmüyor Very Happy