Forum'da ara:
Ara

Bedava-Sitem'de alınmış ama kullanılmayan bir çok alan adı var
Evet
  83%
[ 5 ]
Hayır
  16%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Dikkat!!! Bütün BS'cilere

Arkadaşlar benim adım Ömer soyadım karahan... 2 senedir BS kullanıyorum bu zamana kadar girdigim bütün siteler boş herkez kendi ismiyle site açmak istiyo ama bakıyo ki bütün domainler alınmış ama boş her maili olan alıyo

www.net-evren.tr.gg
www.bykarahan40.tr.gg
www.netadam.tr.gg
www.kh-90.tr.gg
Ben bu siteler üzerinde acemiligimi attım şimdi bs den istegim bu sitelerin silinmesi başkalarının kullanabilmesi[/quote]
Mesaj10.12.2011, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimde soyadım karahan Smile Hocam bu açtığın konu senden başka 1000 kişi daha açmıştır. Bende dahil.. Bu duruma çözüm bulmuyorlar Smile Yapacak bir şey yok Smile
Mesaj10.12.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

biri dilek tutsun iki karahan arasında kalındı
Mesaj10.12.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu: sonuc

arkadaşlar hiçmi bi sonuç alamadılar

Arrow Arrow Arrow Arrow BS YÖNETİMİNE TEKLİFİM HER BS KULLANICISININ MAİLİ NE DOGRULAMA LİNKİ GÖNDERSİNLER 1 AY İÇİNDE DOGRULAMA LİNKİNE TIKLAMAYAN SİTE SAHİPLERİNİN SİTESİ KAPATILSIN
Mesaj10.12.2011, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sonuc

nesils yazmış:
arkadaşlar hiçmi bi sonuç alamadılar

Arrow Arrow Arrow Arrow BS YÖNETİMİNE TEKLİFİM HER BS KULLANICISININ MAİLİ NE DOGRULAMA LİNKİ GÖNDERSİNLER 1 AY İÇİNDE DOGRULAMA LİNKİNE TIKLAMAYAN SİTE SAHİPLERİNİN SİTESİ KAPATILSIN
Yeterli bir çözüm değil.. Adam 1 kere tıklar , sonra sitesiyle birdaha ilgilenmez.. Ben her ay başı doğrulama kodunun gönderilmesini 2 hafta içinde tıklamayan sitelerinde kapatılmasını öneririm.
Mesaj10.12.2011, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu: YOK

O kadarı fazla olur sınavlar dersler yüzünden giremeyenler var bence benimkisi daha mantıklı bir defada iş çözülür Mr. Green
Mesaj10.12.2011, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YOK

nesils yazmış:
O kadarı fazla olur sınavlar dersler yüzünden giremeyenler var bence benimkisi daha mantıklı bir defada iş çözülür Mr. Green
Sınavları , dersleri olan adam siteyle zaten uğraşmaz.. Ayrıca derslerinden 1 dakika vakit ayırıp o linke tıklayabilir. Sizinkinin şu anki sistemden bir farkı yok. Adam heves yapar acar siteyi tıklar doğrulama linkine üye olmak için. Sonra sıkılır bidaha girmez Smile Ama benim dediğim gibi 1 ay sonra tekrar bir doğrulama linki gelse tıklamayacağı için alan adı boşa düşer Smile