Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2011, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Foruma Video Eklemek

Öncelikle belirtmeliyim ki bu konuyu forumda epey araştırdım ve bulamadım. Forumda arayınız gibi mesajlar yazmayınız.

Foruma nasıl video ekleniyor?

Embed kodları işe yaramıyor. Ekleyen bazı siteler keşfettim. (bkn: www.piriketseverler.tr.gg) Fakat ben yapamıyorum. Dediğim arkadaş da embed kodlarıyla yapmış fakat ben aynı yazıyı alıntı yapıp gönderdiğimde benimki olmuyor.

Tecrübesinden ve bilgilerinden istifade edebileceğim bir arkadaş bana konuyu açıklarsa çok teşekkür ederim.

Şimdiden teşekkürler.
Mesaj13.12.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana ulaşın basarılar
Mesaj13.12.2011, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu cevaplanmadığından güncellenmiştir.

Lütfen bilen arkadaşlar yazsın.
Mesaj14.12.2011, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu: GÜNCEL !!

GÜNCEL !!
Mesaj15.12.2011, 01:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tvizleyinn yazmış:
bana ulaşın basarılar

Bir an biliyorsun sandım (:

forumbagimlisi yazmış:
Öncelikle belirtmeliyim ki bu konuyu forumda epey araştırdım ve bulamadım. Forumda arayınız gibi mesajlar yazmayınız.

Embed kodları işe yaramıyor. Ekleyen bazı siteler keşfettim. (bkn: www.piriketseverler.tr.gg) Fakat ben yapamıyorum. Dediğim arkadaş da embed kodlarıyla yapmış fakat ben aynı yazıyı alıntı yapıp gönderdiğimde benimki olmuyor.

Tecrübesinden ve bilgilerinden istifade edebileceğim bir arkadaş bana konuyu açıklarsa çok teşekkür ederim.

Şimdiden teşekkürler.

Gördüğün forumlar eski şanslı tr.gg forumlarıdır (:
O zamanlar video ekliyebiliyorlarmış fakat sonradan kaldırmışlar. (Bildiğim kadarıyla şuan onlarda `yeni video´ ekliyemiyorlar)

Javascript bilgim olsaydı birşeyler yapılabilirdi belki ama ne yazıkki yok (:

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj15.12.2011, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

deneke yazmış:
tvizleyinn yazmış:
bana ulaşın basarılar

Bir an biliyorsun sandım (:

forumbagimlisi yazmış:

Şimdiden teşekkürler.

Gördüğün forumlar eski şanslı tr.gg forumlarıdır (:
O zamanlar video ekliyebiliyorlarmış fakat sonradan kaldırmışlar. (Bildiğim kadarıyla şuan onlarda `yeni video´ ekliyemiyorlar)

Javascript bilgim olsaydı birşeyler yapılabilirdi belki ama ne yazıkki yok (:

sana yönlendirmiştim
Önceki mesajları göster: