Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.12.2011, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu: yeter artık be kardeşim silinmesin su kodlar

ben her gün tasarım kurmak zorundamıyım ya bi care arkadaslar kodları yedeekledim ama tasarım gene bozuldu lanet olsun bs bu konuyu cöz artık tasarımdaki kodlar silinmesin
Mesaj17.12.2011, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yeter artık be kardeşim silinmesin su kodlar

tvizleyinn yazmış:
ben her gün tasarım kurmak zorundamıyım ya bi care arkadaslar kodları yedeekledim ama tasarım gene bozuldu lanet olsun bs bu konuyu cöz artık tasarımdaki kodlar silinmesin

arkadaşım bana 1 kere bile olmadı.Tarayıcını değiştir . Veya aynı tarayıcıyı yeniden indir.Bir sorun var fakat bu sorun sende.
Mesaj17.12.2011, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun tamamen sitenizden kaynaklanmaktadır... Bedava-Sitem'de durup dururken sitenizden kodlar silinmez... Kodlarda oynama yapmadığınız taktirde değişmez... Olanak varsa ancak şifrenizi bilen birisi girer, sitenizi değiştirir...
Mesaj17.12.2011, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Sorun tamamen sitenizden kaynaklanmaktadır... Bedava-Sitem'de durup dururken sitenizden kodlar silinmez... Kodlarda oynama yapmadığınız taktirde değişmez... Olanak varsa ancak şifrenizi bilen birisi girer, sitenizi değiştirir...

Çok doğru.Sitenizin şifresini değiştirin.
Mesaj17.12.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır kardesim kimse bilmiyor ve her defasında kodlar aynı sekilde siliniyor tasarımın üstünde biraz kod kalıyor sorun bs de die düşünüyorum
Mesaj17.12.2011, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayınız Chrome mi?
Bir iki gün Mozilla ve ya Safari gibi tarayıcılar ile deneyin... Aynı sorunu yaşayacak mısınız kontrol edin... Sorun kodlardan da kaynaklı olabilir... Ama denemeden bir şey söylemek çok zor...
Mesaj17.12.2011, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam kardes
Mesaj17.12.2011, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

DNS ayarlarınızıda kontrol edin.
Mesaj17.12.2011, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarayıcıdan kaynaklı hatta biarara supporttanmı modlardanmı bılmıyorumda haberler başlıgında görmüştüm google crome b-s de hata veriyormuş frefox veya explorer tavsiye edilmişti
Mesaj17.12.2011, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Semih Abi o sorun sürümden kaynaklanıyordu... Eski sürümlerde tasarım üstü, tasarımın altı, css kısımlarına kod eklenmiyordu.. Yani kodun yarısı gözükmüyordu... Google Chrome son sürümde bu sorun düzeltildi.. Şuan bir sorun yok...
Mesaj17.12.2011, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm bilmiyorum neyse artık gene vardır bışı arkadaş sorun aldıgına göre mutlaka ya tarayıcısında arıza var yada bılemıcem vardır bişiler elbet Mr. Green
Önceki mesajları göster: