Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.12.2011, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu: sitenin içeriği olarak ne önerirsiniz

edebiyat ve diğer derslerle ilgili mi // sağlıkla ilgili başka bi öneriniz varsa yardımcı olun lütfen Sad
Mesaj17.12.2011, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitenin içeriği olarak ne önerirsiniz

world-webmaster yazmış:
edebiyat ve diğer derslerle ilgili mi // sağlıkla ilgili başka bi öneriniz varsa yardımcı olun lütfen Sad

Sağlık sitesi yapmak zordur.Sorumluluk ister.Kişilerin sağlığı söz konusudur.Onu belirteyim.Siz hangi kararı verirseniz artık.

tavsiyem : edebiyat-tarih.
Mesaj17.12.2011, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitenin içeriği olarak ne önerirsiniz

ozgun-blog yazmış:
world-webmaster yazmış:

Sağlık sitesi yapmak zordur.Sorumluluk ister.Kişilerin sağlığı söz konusudur.Onu belirteyim.Siz hangi kararı verirseniz artık.

tavsiyem : edebiyat-tarih.

teşekkürler yada genel bir site kursam her telden Smile
Mesaj17.12.2011, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer belli bir konu seçmek istiyorum derseniz bu zordur... Çünkü seçtiğiniz konuda bulduğunuz tüm her şey sınırlıdır.. Ayrıca size ait yazılar olacağı için de sizinde konu hakkında bilgi sahibi olmanız lazım... Tavsiyem "Ders" sitesidir.. Bu sıralar birçok olsa da ziyaretçisi en fazla olan site ders siteleridir...

Ama eğer ben tek konuda yoğunlaşamam derseniz html-css konusunda önce kendinizi geliştirmeniz ve öğrendiklerinizi kendi anlatımlarınızla karşınızdakilere anlatmanız lazım...
Mesaj17.12.2011, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Eğer belli bir konu seçmek istiyorum derseniz bu zordur... Çünkü seçtiğiniz konuda bulduğunuz tüm her şey sınırlıdır.. Ayrıca size ait yazılar olacağı için de sizinde konu hakkında bilgi sahibi olmanız lazım... Tavsiyem "Ders" sitesidir.. Bu sıralar birçok olsa da ziyaretçisi en fazla olan site ders siteleridir...

Ama eğer ben tek konuda yoğunlaşamam derseniz html-css konusunda önce kendinizi geliştirmeniz ve öğrendiklerinizi kendi anlatımlarınızla karşınızdakilere anlatmanız lazım...

teşekkürler kararımı verdım ders sitesi acmaya karar verdım saolun
Mesaj17.12.2011, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

world-webmaster yazmış:
grafikdizayn yazmış:

teşekkürler kararımı verdım ders sitesi acmaya karar verdım saolun

Peki başarılar Smile Hertürlü istek ve sorularınızda bana ulaşabilirsiniz.Bir özel mesaj uzağınızdayım Very Happy
Mesaj17.12.2011, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı şekilde yardımcı olmaya çalışırım Smile
Önceki mesajları göster: