Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.12.2011, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu: TeamViever Programı Neyin Nesidir ?

Arkadaşlar bir arkadaş bana forumda program anlatımı yapmak serbest dedi Smile

bende teamviever anlatımı 1 saat önce yaptım.

http://www.izlesene.com/video/teamviever-programi-nedir-ne-ise-yarar-nasil-kullanilir/5221921

Hd+ izleyin....

Not : Yasaksa özür dilerim. arkadaş serbest dedi.
Mesaj09.12.2011, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper. Cool
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.12.2011, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beğendiğinize sevindim modaratörüm. Smile
Mesaj23.12.2011, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu açalı nekadar oldu...

Başka yorum yokmu ?
Mesaj23.12.2011, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum ben video izleyemiyorum netim çok yavaş kağnı gibi bana ne olduğunu anlatır mısın
Mesaj23.12.2011, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel
Mesaj23.12.2011, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

teamviever aslında kullanması çok kolay olan güzel bir program yeni başlayanlar için iyi olmuş
Mesaj23.12.2011, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
dostum ben video izleyemiyorum netim çok yavaş kağnı gibi bana ne olduğunu anlatır mısın

Bu program sayesinde pc aynı program yüklü arkadaşınızın ekranını görebiliyorsunuz
Mesaj23.12.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
tevhidforum yazmış:

Bu program sayesinde pc aynı program yüklü arkadaşınızın ekranını görebiliyorsunuz

peki bu bağlantı internet üzerinde oluyor değil mi yoksa sadece ağ bağlantısı mı
Mesaj23.12.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
pinoki yazmış:
tevhidforum yazmış:

peki bu bağlantı internet üzerinde oluyor değil mi yoksa sadece ağ bağlantısı mı

internet üzerinden tabiki
Mesaj23.12.2011, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
pinoki yazmış:
tevhidforum yazmış:

İnternet varsa program yüklü ise diğer kişinin şifresi ve ipini biliorsan pcsine girebiliorsun...

%100 Güvenli Aklına Yanlış Şey Gelmesin Very Happy
Mesaj23.12.2011, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gtasanandreashakkinda yazmış:
tevhidforum yazmış:
pinoki yazmış:
tevhidforum yazmış:

İnternet varsa program yüklü ise diğer kişinin şifresi ve ipini biliorsan pcsine girebiliorsun...

%100 Güvenli Aklına Yanlış Şey Gelmesin
Very Happy

Ben başka bir forumda modken programla bağlanıp milletin bilgisayarını ayarlarını yapıyodum.
Mesaj26.12.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

berkant-kisisel yazmış:
gtasanandreashakkinda yazmış:
tevhidforum yazmış:
pinoki yazmış:
tevhidforum yazmış:

%100 Güvenli Aklına Yanlış Şey Gelmesin
Very Happy

Ben başka bir forumda modken programla bağlanıp milletin bilgisayarını ayarlarını yapıyodum.

Evet kullanışlı bir program.

Ama ben bir arkadaşıma söyledim.

Şöyle anladı :

Programla istediğin kişinin pc adını yazıp gizli pcsine sızıyorsun diye anladı. Smile

%100 güvenli.

İsterse kapatabiliyor sen girince.

Şifreni bilmesi lazım birde.

Programın açık olmasıda grk.

Ayrıca videoda anlattım. Brieyere sağ tıklayıp onun yapabileceği şeyleri seçebiliyorsun.
Mesaj26.12.2011, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzeldir tavsiye ederim
Mesaj04.01.2012, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teamweaver Bir Başka Kişinin Bilgisayarına Programdan İzin alarak (İp ve şifre ) Bağlanmaktır.Günümüzde Bu program Önemli Şirketler Tarafından Kullanılmakta.
Yararları: Kuramadığınız Bir Program Bir Sorun İçin Ss (Screen Shot ) Yerine Çok Etkili Olur Anlatım Mamigulu.tr.gg İyi Günler.
Önceki mesajları göster: