Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.12.2011, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Photoshopta En Güzel Resim Nasıl Hazırlanır ?

Arkadaşlar sitemde anasayfanın başına koyacam bir resim hazırlamak istiyorum photshopta.

Sorunum şu. Daha önce çok resim yaptım. Yapıyorum ama diğerlerine göre güzel olmadığını düşünüyorum.

Kendi stillerimde var. Ama güzel olmuyor nedense.

Yardım edermisiniz
Mesaj28.12.2011, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle hayal günü olucak style kendin yaparsın sitenin başına koyucaksan dikkat çekici olmalı bence güzel bir GTA karakteri koy yanına oynayan bir şekilde sitenin adını ardından sloganını yaz başarılar.
Mesaj28.12.2011, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
öncelikle hayal günü olucak style kendin yaparsın sitenin başına koyucaksan dikkat çekici olmalı bence güzel bir GTA karakteri koy yanına oynayan bir şekilde sitenin adını ardından sloganını yaz başarılar.

Dediğini yap , güzel olabilir Smile

Ve bu bir problem değildir sadece sana ve hayal gücüne bağlıdır.Uyumlu renkler ve tonlar kullanmaya dikkat et.

Ve son tavsiyem , kullanıcı sitenin başlık bölümünden webmaster'in ne vermek istediğini anlamalı.Yani saçma sapan renklerde ve alakasız iconlarla süsleme.Sade ama çarpıcı olsun..Başarılar Smile
Mesaj28.12.2011, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Photoshopta En Güzel Resim Nasıl Hazırlanır ?

gtasanandreashakkinda yazmış:
Arkadaşlar sitemde anasayfanın başına koyacam bir resim hazırlamak istiyorum photshopta.

Sorunum şu. Daha önce çok resim yaptım. Yapıyorum ama diğerlerine göre güzel olmadığını düşünüyorum.

Yardım edermisiniz

Bana kalırsa sen photoshoptan anlamayıp , anlıyor görüntüsü vermeye çalışıyorsun . (:

Mesaj28.12.2011, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Photoshopta En Güzel Resim Nasıl Hazırlanır ?

microsofthelp yazmış:
gtasanandreashakkinda yazmış:

Yardım edermisiniz

Bana kalırsa sen photoshoptan anlamayıp , anlıyor görüntüsü vermeye çalışıyorsun . (:

Bence biraz yanılıyorsun @microsofthelp çünkü anlamak ve çizmek ayrı bir şey fakat güzel olmaması , yani göze güzel olmaması ayrı birşey ? Smile Diye düşünmekteyim.
Mesaj28.12.2011, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel çizmeyi zaten anlamayan birinden beyleyemezsiniz . Düz mantıkla ilerlemek herzaman 1 adım geriye bırakır . Beni ilgilendirmez zaten ben sadece eleştri yaptım . Ama gerçekten kendini geliştirmek istiyorsan bu şekilde foruma değil , hiç yoktan internetteki ps derslerine göz atmanı tavsiye ederim ..

Kolay gelsin ..

Mesaj28.12.2011, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

microsofthelp yazmış:
Güzel çizmeyi zaten anlamayan birinden beyleyemezsiniz . Düz mantıkla ilerlemek herzaman 1 adım geriye bırakır . Beni ilgilendirmez zaten ben sadece eleştri yaptım . Ama gerçekten kendini geliştirmek istiyorsan bu şekilde foruma değil , hiç yoktan internetteki ps derslerine göz atmanı tavsiye ederim ..

Kolay gelsin ..

Tabiki benide ilgilendirmiez Smile Aynen ps derslerine bakabilirsin.Fakat çizmeyi çok güzel yapabiliyor yani biliyor fakat renkerin uyumunu sağlayamıyor.Yani zevk meselesi..Anlatmak istediğin buydu.Herneyse konu kilitlenmesin . Başarılar.