Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.12.2011, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Çoklu Görüntülü Online Seminer Sitesi - Sanırım BS'de İlk

Merhaba. Gerçek hayatta buluşma imkanı bulamadığımız için tanıtamadığımız bir sistemi tanıtmak için bir sistem geliştirdik.

Seminer almak isteyen kişiler tarih seçip başvuru yaparak seminer günü sisteme giriyorlar ve sistem danışmanımız onlara sistemi anlatıyor. Oradan soru sorabiliyorlar, ister yazılı ister görüntülü+sesli. Oradaki sunumdan (sunum hazırlanıyor şu an sistemde yok) görsel olarak sistemi anlayabiliyor.

Kısaca yukarıdaki gibi tanıttığım sistemi denemeniz için BS'ye özel kullanıcı adı ve şifre hazırladım. Buyrun deneyin ve sistemi geliştirmemize yardımcı olun:

kullanıcı adı: bedavasitemdeneme
şifre: bsdeneme
Mesaj30.12.2011, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay vay vay Smile Valla bende böyle bi site arıyordum ya.yerde ararken gökte buldum resmen Smile sistem calısıyorsa cok isime yarıcak tesekkürler kolay gelsin Smile
Mesaj30.12.2011, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

neyi seminer yapıyorsunuz anlıyamadım
Mesaj30.12.2011, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lyoness adındaki sisteme katılmak isteyenler eğer sistem danışmanlarımızdan uzak bölgelerdeyse onlara seminer yapıyoruz.

Şu an semineri verecek arkadaş şehir dışında olduğu için sistemi tanıtmaya ve tarihleri belirlemeye başlamadık. Bu sürede sizin görüşlerinizi almaya karar verdik.

kullanıcı adı: bedavasitemdeneme
şifre: bsdeneme

yukarıdaki kullanıcı bilgileriyle aşağıdaki linkten giriş yaparsanız sistemi görmüş olursunuz.

http://onlineseminer.tr.gg/giris.htm
Mesaj30.12.2011, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tasarım sizce yeterli mi? Seminer sayfasına başka ne ekleyebiliriz? Bu soruların cevaplarını yazarsanız sevinirim.
Mesaj31.12.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence anasayfana bi açıklama getir.ne işe yarar nelerde kullanılır .Tarih belirleme kısmı boş galiba.pek anlamıyorum ama ziyaretcinin anlayacagı şekle sok bence.Sonra seminer yararları özellikleri falan eklersen iyi olr.ben böyle bişey tr.gg de daha önce görmedim.Böyle bişey arıyordum zaten.içerigin özgünlügüne biraz daha dıkkat edersen iyi şeyler olabilir Sad) kolay gelsn.
Mesaj31.12.2011, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

lider51 yazmış:
bence anasayfana bi açıklama getir.ne işe yarar nelerde kullanılır .Tarih belirleme kısmı boş galiba.pek anlamıyorum ama ziyaretcinin anlayacagı şekle sok bence.Sonra seminer yararları özellikleri falan eklersen iyi olr.ben böyle bişey tr.gg de daha önce görmedim.Böyle bişey arıyordum zaten.içerigin özgünlügüne biraz daha dıkkat edersen iyi şeyler olabilir Sad) kolay gelsn.

ben bunun reklamını Lyoness ile ilgili yazı ve sitelerimizde yapacağım bu nedenle bir logo iş görür. Tarih bölümünün boş olmasının sebebi şu anda sistemin başlamamış olması. Bazı altyapı hazırlıkları yapıyoruz.

Ancak ilerleyen zamanlarda ana sayfaya seminer sayfasıyla ilgili bir görsel eklemeyi düşünüyorum.
Mesaj01.01.2012, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu güncel. Yorumlarınızı bekliyoruz.
Mesaj01.01.2012, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne olduğunu yeni anladım ancak kusura bakmayın düşünce güzel ama tutmaz. Bedava - Sitem'de. Bunu profösyonel olarak yapmanız gerekli.
Mesaj01.01.2012, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

torrentsepeti yazmış:
Ne olduğunu yeni anladım ancak kusura bakmayın düşünce güzel ama tutmaz. Bedava - Sitem'de. Bunu profösyonel olarak yapmanız gerekli.

Lyoness ile ilgili sitelerin yarısı bedava altyapılıdır (tr.gg, blogger, wordpress) Biz gerçek ortamda görüştüğümüz kişilerle iletişim kurmak ve buluşma imkanımız olmayan kişilere seminer vermek için bu siteyi kurduk. Bu siteye günde 20 kişi girse bize ayda en az 5000 TL katkısı olur. Yani biz ziyaretçi sayısına bakmıyoruz.

Sistemin işleyiş biçimiyle ilgili eleştirileriniz için buraya yazdık.

Sistem sorunsuz bir şekilde işlerse 1, 2 ay sonra .com'a geçeriz. Birkaç tane ücretli sitemiz var. Ama sitenin ücretli olmasına gerek olmadığı için buradan yaptık.

İyi günler...
Önceki mesajları göster: