Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2012, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Explorer'da Neden Düzgün Değil ?

Arkadaşlar sitem explorerda düzgün görüntülenmiyor.
Yardım eder misiniz lütfen bu durumu nasıl düzeltebilirim ?
Teşekkür ederim ...
Mesaj01.01.2012, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek ?

Sitemin sol menüsü explorerda düzgün görüntülenmiyor.
Bunu nasıl düzeltebilirim ?

Lütfen acil yardım ...
Mesaj01.01.2012, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

psikolojistik yazmış:
Arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek ?

Sitemin sol menüsü explorerda düzgün görüntülenmiyor.
Bunu nasıl düzeltebilirim ?

Lütfen acil yardım ...

senkronizasyon ayarları ile ilgili ayarlamanız imkansız bence yeni bi tasarıma geçin
Mesaj01.01.2012, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende siten güzel Very Happy internet exploler'dayım
Mesaj01.01.2012, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
bende siten güzel Very Happy internet exploler'dayım

explorer kaç kullanıyorsun kardeşim?
bende sol menü aşağıda gözüküyor acaba tarayıcının sürümünden midir ?
Mesaj01.01.2012, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcıdan kaynaklanıyor kardeşim
Mesaj01.01.2012, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Not: Bu sorun hakkında kesin ve net bir bilgi olmamakla beraber çeşitli düzenlemeler olmuyor değil özellikle ie bu konuda sorun yaratıyor bunun için tablo tasarım kullanmayın ve çakışmayan kodları kullanın bazı kodlar tasarımda yer bulunca yer değiştiriyor vs.vs. =)) tek tavsiyem sitenize gelenleri tasarımı kodladınız tarayıcıya yönlendirin Wink
Mesaj01.01.2012, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-paradise yazmış:
Not: Bu sorun hakkında kesin ve net bir bilgi olmamakla beraber çeşitli düzenlemeler olmuyor değil özellikle ie bu konuda sorun yaratıyor bunun için tablo tasarım kullanmayın ve çakışmayan kodları kullanın bazı kodlar tasarımda yer bulunca yer değiştiriyor vs.vs. =)) tek tavsiyem sitenize gelenleri tasarımı kodladınız tarayıcıya yönlendirin Wink

Bunun bir yolu muhakkak olmalı.
benim asıl sitem islam kuşağı. bu sitemde de benzer sorunla karşılaşmıştım.Sonra düzelttim ama bunda olmuyor bir türlü.
Bu sorunun giderilebilir bir sorun olduğunu düşünüyorum.Tasarımı değiştirmek veya mozillaya ziyaretçi göndermeye gerek kalmadan çözülür diye biliyorum ...

Bakalım ümitliyim ...
Mesaj01.01.2012, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı sıfırdan kendin kodlaman sorunu gidebilir , çakışan kodları kaldırabilirsin , eksik veya düzgün olmayan kodları kaldırarak giderebilirsin vs bu tarz uygulamalar la olabilir =)
Mesaj01.01.2012, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-paradise yazmış:
tasarımı sıfırdan kendin kodlaman sorunu gidebilir , çakışan kodları kaldırabilirsin , eksik veya düzgün olmayan kodları kaldırarak giderebilirsin vs bu tarz uygulamalar la olabilir =)

Sorun tasarımdan mıdır yani ?
Bir türlü çözemedim ya ...
Mesaj01.01.2012, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Explorer'da Neden Düzgün Değil ?

psikolojistik yazmış:
Teşekkür ederim ...

Arkadaşım siten dediğin gibi explorerde düzgün çalışmıyor sebebi eklediğin içeriğin geniş olması sağ tarafı aşağı itmesi,bunu anlamak için hakkımızda butonuna tıkla tasarımın düzgün çıkacaktır.Sağ tarafa eklediklerindende buna sebebiyet veren kod olabilir bu tarayıcıda. sağ taraftaki kodralı tek tek deneyerek silebilir buna sebep olan kodu bulabilirsin.Yada tasarım kodları içinden içerik kısmının genişliğini düşürebilirsin.Biraz zahmetli ve yorucu bir süreç seni bekliyor.Kolay gelsin..
Mesaj01.01.2012, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Explorer'da Neden Düzgün Değil ?

e-zonguldak yazmış:
psikolojistik yazmış:
Teşekkür ederim ...

Arkadaşım siten dediğin gibi explorerde düzgün çalışmıyor sebebi eklediğin içeriğin geniş olması sağ tarafı aşağı itmesi,bunu anlamak için hakkımızda butonuna tıkla tasarımın düzgün çıkacaktır.Sağ tarafa eklediklerindende buna sebebiyet veren kod olabilir bu tarayıcıda. sağ taraftaki kodralı tek tek deneyerek silebilir buna sebep olan kodu bulabilirsin.Yada tasarım kodları içinden içerik kısmının genişliğini düşürebilirsin.Biraz zahmetli ve yorucu bir süreç seni bekliyor.Kolay gelsin..

Teşekkür ederim kardeşim önerin için.Biraz uğraşayım bakalım ...
Mesaj01.01.2012, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin sitendeki sorun oymuş bak ben ie den bakmamıştım ie kullanmıyorum
sen tasarımımda sorun yok diyorsan eklediğin bir kod buna sebeb oluyordr denildiği gibi uğraş bakalım =)
Mesaj01.01.2012, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-paradise yazmış:
senin sitendeki sorun oymuş bak ben ie den bakmamıştım ie kullanmıyorum
sen tasarımımda sorun yok diyorsan eklediğin bir kod buna sebeb oluyordr denildiği gibi uğraş bakalım =)

Ana sayfadaki haber scriptini küçülttüm düzelmedi.
Sağ menüdeki haber scriptini küçülttüm o da değil sorun.
Aşağıda yer alan sayaçlardan da değil ... Anlamadım bir türlü ...

Of ne kadar çok vaktimi aldı ya. 2 gündür bununla uğraşıyorum ...
Mesaj01.01.2012, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence şöyle yap öncelikle tasarımın boş halini bul eğer sende yoksa ya da sen kodlamadıysan boş haliyle uygula bi ie den kontrol et düzgün çalışıyorsa içerik kısmı kodlarını tek tek koyarak denemek daha mantıklı hiç değilse emin olursun
Önceki mesajları göster: