Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.12.2011, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Karşılıklı Olarak 6 Adet Link Alınacaktır +300 HİT

Evet karşılıklı olarak siteme 6 adet link alacağım pagerankınızın 1 veya üstünde olması gerekmektedir.
Konuya yorum atarak isteğinizi yazabilirsiniz.

Mesaj31.12.2011, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Karşılıklı Olarak 6 Adet Link Alınacaktır +300 HİT

Sitenizin Başlığı : Mamigulu
Sitenizin Urlsi :http://mamigulu.tr.gg/ana-sayfa.htm
Sitenizin Açıklaması : Selüloz Pazarlama-Kişisel Web

Ekleyin.
Mesaj03.01.2012, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hitiniz çok düşük eklemeyi düşünmüyorum.
teşekkürler
Mesaj03.01.2012, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günlük Hitimiz +150 Ye cıktı yinede siz bilirsiniz Smile
Mesaj03.01.2012, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beğen düğmesine tıklamadım ve genede siteye girdim ve onu geçdim /ana-sayfa.htm yazarak da girdim. Siten çok düzensiz bu sebeple link takas yapmıcam hiç bişey yerli yerinde değil.
Mesaj03.01.2012, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy Very Happy ya arkadaş beğen butonuna tıkladıktan 10 saniye sonra siteye gireceksin ücretsiz servislerde çok bayat bir numaradır...Beğen demenize gerek yoktur biraz bekledikten sonra zaten kendi kendine siteye giriş yapar....Bunu yapabilmeniz için güçlü bir javascript bilginiz olması gerekli ayrıca, biraz fazla kasıyorsun gibi geldi bana sonuçta "pr1" Very Happy
Link takası yapardım ama sitenin hiti,pr'si ve diğer şeyleri çok az kusura bakma... Very Happy
Mesaj03.01.2012, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsterseniz yapabiliriz
Mesaj17.01.2012, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Link Takas

Merhaba Arkadaşlar, rap.turkcemuzikdinle.net sitemin şuanlık pr si yok güncellemede en az 1 olacaktır.. sitemin hiti günlük en az 1k dır.. pr si en az 1 olan sitelerle link takas edicem.. ilgilenen arkadaşlar mesaj atsın yada eklesin acil34_volum.1( at )hotmail.com iyi günler..
Mesaj18.01.2012, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Link Takas

aliderki yazmış:
Merhaba Arkadaşlar, rap.turkcemuzikdinle.net sitemin şuanlık pr si yok güncellemede en az 1 olacaktır.. sitemin hiti günlük en az 1k dır.. pr si en az 1 olan sitelerle link takas edicem.. ilgilenen arkadaşlar mesaj atsın yada eklesin acil34_volum.1( at )hotmail.com iyi günler..

Forumda MSN adresi vermek yasaktır.

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: