Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.01.2012, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: 20 lik diş çektirdim kanama gecmedi?

diş çektirdim kanaman hala durmadı önerisi olanlar?
Mesaj11.01.2012, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilaçların etkisi geçtiyse eğer hayla aynı şey oluyorsa ya dişçiye git baktır yada en etkili yöntem pamuğa kolonya dök kanayan yerlere bastır normalde ağrılar için ama kanamayıda kesiyor (denedim) Razz

Mesaj11.01.2012, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tuzlu suyla calkaladım gecmedi denemek gerek
Mesaj11.01.2012, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tvizleyinn yazmış:
tuzlu suyla calkaladım gecmedi denemek gerek

Dişi Çekilrdikden 2 Saat Geçmeden Bişeler Yediysen Ondan Olabilir Energy Arkadaşımın dediğini Yap Bi Dişçiye Git Yemediysen Biraz Bekle Ağzında Çok Tükürük Bulundurma Tuvalet Fln Ne Bulursan Tükür Yara Kapanmaz Wink
Mesaj11.01.2012, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok ya yemeği 2 saat gectıkten sonra yedim ama durmuyor
Mesaj11.01.2012, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tvizleyinn yazmış:
yok ya yemeği 2 saat gectıkten sonra yedim ama durmuyor

Ne yediğiniz çok önemli.
Tanecikli şeyler yediyseniz kesinlikle ondandır. Dişi çektirdiğiniz gün sadece sıvı şeyler tüketmeniz gerekiyor.

Bende çektirdikten sonra hiçbir ağrı hissetmediğim için, normal bir şekilde günümü geçirdim. Fakat uyuduğum sırada kanamaya başlamış gece yarısı bir kalktım yastık yorgan kan içinde.

Evet bende sizin gibi taneli şeyler yedim diyorsanız pamuğu dişinizi çektirdiğiniz yerde tutmaktan başka çare yok şimdilik.

Eğer sürekli sıvı tükettim ama hâla kanıyor diyorsanız tek çözüm dişçi.

Mesaj11.01.2012, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazan dostlara tesekkür ederim yeni doktoru aradım tükürme dedi kendi pıntılaşsın dedi 20 lik dişte yapcak bişey yok dedi ara arada tuzlu su gargara edersin dedi nese gecer belki..Sad
Önceki mesajları göster: