Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.01.2012, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu: BEDAVA OYUN EKLEME

Arkadaşlar önceden sadece sitedeki oyunların resimleri siteye eklenebiliyordu ama artık oyun 1 game oyunların flash kısımlarınıda eklememizi sağlamış. Nerde derseniz örnek olarak

( link silinmiştir ) mario yıldız oyunu sayfasına girin

orda sitene ekle kısmı var oraya tıklayın. Üstteki kod sadece resim ekletiyo Wink ama siz aşağıdaki kodu kopyalayın ve bedava sitenize gelip yeni sayfa açın ve kaynak yazan yere tıklayıp kodu yapıştırın.

Göreceksinizki oyunlar sizin sitenizde açılmaya başlayacak. Bu kadar basit Mr. Green Shocked

En son siteyeoyunekleme tarafından 13.01.2012 22:37:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.01.2012, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyunlar güzel ama boyutları neden çok küçük Wink Crying or Very sad
Mesaj11.01.2012, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş sitene çalışan bir oyun eklemek için "http://www.oyun1game.com/mario_yildiz_avi.php" adresini kullanmana gerek yoktu.

Yapman gereken;
Sitene koymak istediğin oyunun, sayfasının kaynak kodunu al ve "CTRL+F" yapıp "swf" kelimesini ara. Eğer deneyimin varsa bulabilirsin...

Bir adres gelicek örneğin benim siteme eklediğim bir oyun;
"http://cdn.kaisergames.de/attachments/portalgame/12/12129/6606_ziplayankadinhs.swf" bu oyunu benim sitemdende oyniyabilirsiniz arkadaşlar...

"Bu verdiğim adresdeki oyun Kraloyun'dan alıntıdır."
Mesaj11.01.2012, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimi sitede dediğin yöntem oluyor ama oyunlar1 de bulamıyorum ben oyunları bulabilen varmı? Onun için en iyi oyun1game den almak şimdilik ve çok kolay.

Oyunu büyültmek için içerisinde 450 ve 350 rakamlarını ikisinde de değiştirebilirsin sonra oyun istediğin boyutu alacak.
Mesaj12.01.2012, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler boyutları çözdüm, başka oyun ekleten böyle site varmı? Laughing
Mesaj12.01.2012, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende eklemeye başladım çok güzelmiş. Şükran...
Mesaj13.01.2012, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha prof. yolları var ama buda işe yarar teşekkirler Rolling Eyes
Mesaj13.01.2012, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Har zaman .swf yi arayıp bulması çok zahmetli ve oyunlar1 gibi büyük sitelerde de hiç bulunmuyor. hiç yoktan bu iyi derim ben. Kullanıyorum gayette hızlı açılıyor oyunlar.
Mesaj13.01.2012, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteyeoyunekleme yazmış:
Har zaman .swf yi arayıp bulması çok zahmetli ve oyunlar1 gibi büyük sitelerde de hiç bulunmuyor. hiç yoktan bu iyi derim ben. Kullanıyorum gayette hızlı açılıyor oyunlar.
deneyimli bir hacker rahatlıkla kodları kırabilir Smile programlarıda var ama senin dediğin gelişmek isteyen yeni webmasterlar için uygun gibi Wink
Mesaj13.01.2012, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen reklam amaçlı konular paylaşmayın.
Konu kilit.