Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.01.2012, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Evrensel Eğlence (geçici)

Sitemizin yeni tasarımının gecikmesi nedeniyle geçici olarak bir tasarım ekledik. Sizden isteğimiz bu geçici tasarımı değerlendirmek. Tüm başlıkları eklemedik. Bu nedenle içerik az. Lütfen değerlendirin...
Mesaj13.01.2012, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel olmuş eline sağlık.Ancak renkler beni bunalttı ,bir an önce değiştir(demeyeceğim) bir an önce dergiye bak Razz
Mesaj14.01.2012, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Tasarım güzel olmuş eline sağlık.Ancak renkler beni bunalttı ,bir an önce değiştir(demeyeceğim) bir an önce dergiye bak Razz

Tmm be abi Smile bi değerlendirme istedim.. Very Happy
Mesaj14.01.2012, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Evrensel Eğlence (geçici)

evrenseleglence yazmış:
Sitemizin yeni tasarımının gecikmesi nedeniyle geçici olarak bir tasarım ekledik. Sizden isteğimiz bu geçici tasarımı değerlendirmek. Tüm başlıkları eklemedik. Bu nedenle içerik az. Lütfen değerlendirin...
sitenin eski halini daha çok seviyordum ve aynen Very Happy renkler bayıyor insanı.
Mesaj14.01.2012, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam alanı adlı tabloyu kaldır bence kardeş ordan.tasarım iyi.İçerigini cok az gördüm.
Mesaj14.01.2012, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

lider51 yazmış:
reklam alanı adlı tabloyu kaldır bence kardeş ordan.tasarım iyi.İçerigini cok az gördüm.

Bence Tablo Güzel Fakat Daha Güzel Bir 468x60 Banner Reklamı Koysa Daha Hoş Olur Smile Renk Uyumsuzlugu var Very Happy
Mesaj14.01.2012, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek renk kullanmışsınız.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj14.01.2012, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese teşekkürler dediğim gibi yeni gelecek olan tasarım div tasarım olcak. Ve çok farklı olacak bsde. Eminim. Very Happy ama başına kötü bişey geldi tasarımın.
Önceki mesajları göster: