Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2012, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Tasarımım Kayıyor!

ACİL

Arkadaşlar Merhaba!

Şimdi bir blog sitesi yapıyordum.Ve sonra tasarıma resimleri falan upload ettim.Fakat yorum extrası falan eklediğimde tasarımda blog kategorileri falan dağılıyor siteme girdiğinizde görürsünüz.Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

NOT:EĞER BULAN OLURSA O KİŞİNİN SİTESİNİ 1 HAFTA KENDİ SİTEMDE REKLAMINI YAPACAĞIM...
Mesaj17.01.2012, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış bölmüşsün Smile
Mesaj17.01.2012, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki nasıl olacak ya Very Happy
Yani nasıl düzeltebilriim
Mesaj17.01.2012, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

üst tasarımı :
zun zaman üzerinde çalıştığımız "Hamster Bilgi" blogumuz sonunda açılmıştır.Blogumuzda şuan fazla bir bilgi olmadığı için bilgiye kapalıdır.Ama en kısa zamanda blogumuz yeniden güncelenecektir.Tahminen blogumuz 1 hafta içinde yarı aktif olacaktır.Ve bundan sonraki bilgiler için bir zaman veremiyoruz.Blogumuz da üyelik kısmında üye olunup,üye olanlar için ayrı bir sistem yaptık.Sistemimiz şöyle olacak.Üye olanlar daha fazla işlev yapabilecek.İşlev derken foruma girebilecek,yorum yazabilecek vb.şeyler yapabilecek.Ayrıca blogumuzda değişik uygulamalar olacak,blogumuzda ürün inceleyebileceksiniz.Blogumuzun aktif bir zamanında görüşmek üzere iyi günler...

Bu yazıdan itabern böl en altta tabi iyi günler yazıyor ordan Smile
Mesaj17.01.2012, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten bu blog kutusu alt tasarımda yani senin dediğin gibi normal...
Acaba başka bir kod mu lazım,örnek menü gizleme kodu gibi şuan o var zaten css'de ekli
Mesaj17.01.2012, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Sa

MESAJ AT KODLIYIM 2 DAKIKAYA
Mesaj17.01.2012, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle yanlis kodlanmis bu tasarim.
Ayrica sitenizde bulunan reklam kodlar ile kaldirilmis.
Bu yüzden siteniz silinecektir.Bilginize.
Kolay gelsin...
Önceki mesajları göster: