Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.01.2012, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu: WorddPressi Sizde Bedava Siteme taşıyabileceksinzi

Eğitim Vidyolarını şuan ubluad ediyorum yarın girerseniz sizinde muhteşem site yapma şansınız olacak ... siteme bekliyorummm Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj18.01.2012, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

EEVET ARKADAŞLAR PROFESYONELLLİYE ADIM ATIN COCUKSU SİTELERDEN KURTULUN VE COK CİDDİ YERLERE ULAŞIN ICEBLUE CSS DESİNG YAPTINIZDA NE OLDU ARTIK ÇİDDİ SİTELER ACMANIN ZAMNI GELMEDİMİ?

BUGUN UBLOED EDİP YARIN KOYACAĞIM VİDEOLARI SİTEMDE GÖRECEKSİNİZ VE BUNUNLA KALMAYACAK DAHA BİR COK KONUDA KOYACAM VE BU WORD PRES

BEDAVASİTEMDE CIĞIR AÇAÇAK ...........Very Happy
Mesaj23.01.2012, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu: WordPress Temaları Bedava-Sitem’e Uyarlama

Kaç gün oldu sen hazırlamadın. Ben de ben hazırlayayım dedim.

http://www.zhsahin.com/wordpress-temalari-bedava-siteme-uyarlama.html adresinde anlatım mevcut.

Ayrıca pek de çığır açacak bir şey değil.
Mesaj23.01.2012, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wp temalarını Bedava-Sitem'e uyarlamak çığır açmıyor aksine daha da geriye götürüyor.

Tasarım editlemek css bilmek değildir.
Kodlama nedir bunu bilmeyen bir çok kullanıcı wp teması editleyerek tasarımcı ilan ediyor kendini.

Bu durum sizi geliştirmez, ve bana göre wp temasını uyarlamak övünülecek bir şey değildir.
Mesaj23.01.2012, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Wp temalarını Bedava-Sitem'e uyarlamak çığır açmıyor aksine daha da geriye götürüyor.

Kodlama nedir bunu bilmeyen bir çok kullanıcı wp teması editleyerek tasarımcı ilan ediyor kendini.

Bu durum sizi geliştirmez, ve bana göre wp temasını uyarlamak övünülecek bir şey değildir.

Ben konu boş kalmasın diye hazırladım. Dediğiniz de doğru. Fakat yeni başlayan arkadaşlar için bir başlangıç olabilir.
Mesaj23.01.2012, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

galeri-zhsahin yazmış:
doktordizayn yazmış:

Ben konu boş kalmasın diye hazırladım. Dediğiniz de doğru. Fakat yeni başlayan arkadaşlar için bir başlangıç olabilir.

Sizi anlıyorum, fakat yeni başlayan arkadaşlar için en iyi başlangıç konuları öğrenmektir.
Css nedir bilmeyen insanlar wp teması editliyor. Bu bir başlangıç değildir ve A'yı bilmeden K'ya geçmek gibi bir şeydir.

Desteklemiyorum malesef, fakat paylaşanlara yine saygı duymak gerek.
Mesaj23.01.2012, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: WorddPressi Sizde Bedava Siteme taşıyabileceksinzi

ozamn onu yap Wink
Mesaj27.01.2012, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu: saç ekimi sayfası

sitey yeni buldum ve saç ekimi ile lgili bir şeyler ypıcm. inşallah muvaffak olurum.. Very Happy Very Happy
burun estetiği
lazer lipoliz
saç ekimi
Mesaj11.03.2012, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: