Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2008, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Gormedıgınız html kodlari değişik ßi site

arkadaşLar ßazı html kodları sadece kendi sitemde dye dusunuyorum ayrıc kod onizlemenınde htmlsini vercem ama ilgiye göre koycam sayfalarımın hepsi yoruma açık yorumlarınızı ßeklıyorum muzık uzerıne kurdum ama geneL içerikLi oLdu Smile

www.radyo-turkiye.tr.gg
ßeklıyorum

En son radyo-turkiye tarafından 28.06.2008 08:07:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2008, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞ SİTEN HEM İÇERİK HEMDE KEYİF VERİCİ BİR ŞEKİLDE TASARLANDIĞI İÇİN KUTLARIM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM ARKADAŞLAR SİZLEREDE ÖNERİYORUM ÇOK GÜZEL SİTENİN ADINA BAKIP YANILMAYIN DOPDOLU İÇERİKLİ BİR SİTE OLMUŞ

www.para-istermisin.tr.gg
Mesaj28.06.2008, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk ederim arkadaşım guzel yorumun için Smile
Mesaj28.06.2008, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi ismin radyo-turkiye bunun html kodları ile ne ilgisi var Exclamation
Mesaj28.06.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

css-city yazmış:
şimdi ismin radyo-turkiye bunun html kodları ile ne ilgisi var Exclamation

illa alakasımı olcak Smile zaten paylasştıgım her yerde olmayan htmlle kodları sitenin geneline ßakarsan muzık içerikli en azından o daha agır ßasıyo Smile fevri davranmanın anlamı yok Smile
Mesaj28.06.2008, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

seni kırmak gibi olmasına ama acamisin bendce konuna uyumlu dur
Mesaj28.06.2008, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

profesyonelim diye diye ßi iddam yok zaten Smile elimden gelen ßu ßegenende sağ olsun ßegenmeyende herkes ßegencek diye ßi sey yok ama daha seviyeli ve uygun dille soylersenız hataları kotulukları hoşunuza gitmeyenleri memnun oLurum tşk ederım sizlere Smile
Mesaj28.06.2008, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ßannerlarımdan ßi yere uye olursanız ßeni referans gosterın Very Happy direk ßanner linkinden gidin Smile
Mesaj28.06.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk ettım arkadaşlar ßeni referans gosterdıgınız için umarım herkes mustafa gißi oLur Smile
Mesaj28.06.2008, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş bence siten çok güzel kutlarım seni daha nasıl bir site olacakki kıskananlar olabilir sen kulaklarını kapa ve ilerlemene devam et kardeşim

Mesaj28.06.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

eyw kardeş Smile
Mesaj28.06.2008, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ankete katılırsanız sevinirim arkadaşlar Wink
Mesaj28.06.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyo-turkiye yazmış:
profesyonelim diye diye ßi iddam yok zaten Smile elimden gelen ßu ßegenende sağ olsun ßegenmeyende herkes ßegencek diye ßi sey yok ama daha seviyeli ve uygun dille soylersenız hataları kotulukları hoşunuza gitmeyenleri memnun oLurum tşk ederım sizlere Smile

yine de seni kırdığım için özür dilerim
Mesaj28.06.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

para-istermisin yazmış:
arkadaş bence siten çok güzel kutlarım seni daha nasıl bir site olacakki kıskananlar olabilir sen kulaklarını kapa ve ilerlemene devam et kardeşim

bizmi kıskanıyoruz arkadaşım siteye bakmadan yorum yapıyorsun sırf forumda ismin çıksın diye
Mesaj28.06.2008, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ßoyle şeylere kırılmam ßen Smile ozur dilemene gerek yok arkadaşım yinede sağoL dusundugun için
Önceki mesajları göster: