Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.01.2012, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu: BS deki amacın ne ?

Selam arkadaşlar dostlar
Uzun zamandır ilk başlıkğım bu
Haydi bakalım
2 sorum var

1- BS de site kurma amacın ve ulaşmaya çalıştığın hedefin nedir ?
2- BS forumda takılmaktaki amacın nedir ?

Düzgün yorumlar herkesin ufkunu genişletecektir.

Sevgiler.
Mesaj26.01.2012, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BS deki amacın ne ?

Biri yardım etse ilham gelip bir tasarım yaparım tek sorun o Rolling Eyes
Mesaj26.01.2012, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobagın yazdıkları :
benim yazdıklarım :
1- Bedava-sitemde site kurmamın amacı yeni gelen arkadaşlara yardım etmektir.
2- Forum sitelerini severim bana çok bağımlılık yapar bu yüzden dolayı bedava sitem forumunu çok seviyorum ve bir çok dostum ve arkadaşım ve kankalarım abilerim ablalarım ve kardeşlerim var,dolayısıyla ortam çok sıcak ve böyle iyi bir teknik forumda kim? takılmak istemezki.
konu hakkında düşüncelerim :
Bu konu sayesinde düşüncelerimi yazıyorum bedava-sitem forumu çok kalabalık bir ortam moderatorler iyi niyetli yardımsever kişilerdir.
Ve üyeler ve yaptığı davranışlar çok iyi forumun içeriği süper gerekli tüm bölümler var.
Herşeyden önce herkesin zamanla uyum sağlayabileceği bir yer olsa gerek. Rolling Eyes
Ayrıca konuyu açan Cüneyt abime çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunarım.
İyi forumlar dilerim.
Mesaj27.01.2012, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

1-BS'de site kurma amacım ücretsiz bir hostingden harikalar yaratılacağını ve ne kadar hit geliceğini arkadaşlarıma göstermek.Hedefim şuan Google'da kendi kelimelerimde birinci sırada gelmek ki az kaldı Smile
2-BS forumda takılmamda bir amaç yok bilgi alışverişi adına öyle dolanıyorum Smile
Mesaj27.01.2012, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle hoşgeldin abi diyorum. Smile
İlk webmasterlığa adım atmak için açmıştım sitemi Smile Kendime ve insanlara yardımcı olmak istiyorum.
Soru ve sorunları olan arkadaşlara yardım etmek ve yeni gelişmelerden haberdar olmak Smile
Mesaj27.01.2012, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Come-Share yapımcısı kim .d
Mesaj27.01.2012, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kişisel kafama göre istediğimi paylaşabileceğim, yardım amaçlı filan açayım dedim. Amacıma da ulaştım. Sitem yayıldı.

Foruma gelince; önceleri çokk takılırdım ama artık forumda takılmıyorum, grekte duymuyorum.
Mesaj27.01.2012, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlersini Düşünüyorum Ondan Açtım Siteyi.Arkadaşlarıma Film Çekmeyi Düşünüyoruz ve Filmin Sponsoru ErturkMedya™ Olucak.Ayrıyetten Ben Kendim Yetenek Sizsinize Gitmeyi Düşünüyorum.Yani erturkmedya.com ' a 1 Adım Yaklaşmış Olmak İçin Bu Siteyi Açtım Smile
Mesaj27.01.2012, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka?
Mesaj27.01.2012, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belirli bir amacım yok ancak şimdiki amacım; html ve css kodlama bilgimi geliştirmek ve insanlara yardımcı olmak.
Mesaj28.01.2012, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site kurmadaki amacım bu işi gayet güzel bir şekilde öğrenip çevremdeki firmalara web sayfası hazırlamaktı. Neyseki gayet güzel bir şekilde öğrendim. Html, css, php, java script ve daha fazlasını... Amacıma da ulaştım. Halen bile bu işten çok güzel paralara kazanıyorum. Bu yüzden Seviyorum B.S'yi.

Forumda online olmak veya sizin deyiminizle takılmaktaki amacım ise, yeni insanlara yeni dostluklar kurmaktı ki; bundada başarılı oldum. B.S'den çok samimi, gerçek ve sıcak dostlarım oldu.

Bu arada sizi burada görmek gayet hoş Sayın Cunubag. Küçük bi hatırlatma yapmak istedim. Referandumdaki seviyeli tartışmamızı hatırlıyomusunuz? Biz haklı çıksak bile, yani sonuçta öyle görünse bile, zaman sizi haklı çıkardı. Bunu yaşayarak gördük. Şuan ben sizin fikirlerinizle aynı fikirdeyim. O zamanlarda bu tartışmadan ötürü kalbinizi kırdıysam özür dilerim.
Mesaj28.01.2012, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ohooo,abi seni yeniden görmek ne güzel Smile
Mesaj28.01.2012, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs'deki Site Kurma Amacım:Buna amaç denmez Very Happy ben sevk için açtım siteyi bi süre sonra bırakıcagımı sandım ama bırakmadım kodları ogrendim vb.

Forumda Takılma Amacım:Forum sitelerine bayılırım ilgilenmeyi severim ayrıca arkadaş bulunabilicek bir yerdir.
Mesaj28.01.2012, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs deki amacım tr.gg sitemin hit alması ve yardım isteyen dostlara yardım etmek Smile
Mesaj28.01.2012, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

----- Bu sistemde site kurmadaki bir amacım yoktu /ilk başlarda/ Daha sonralarında başarılı bir grafiker olmak ve çevremdekilere gerek ücretsiz gerek ücretli yardımlarda bulunmaktı.. Henüz ücretli bir tasarım yapmadım.. Henüz tam anlamıyla bir grafiker bile olamadım.. Bu nedenle hedefime henüz ulaşamadım...

----- Tabikide güzel dostluklar kurmak.. Ne kadar sanal olsada burada da birçok kişi var .. Bu amacıma ulaştığımı söyleyebilirim...
Önceki mesajları göster: