Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2012, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemizi değerlendirmenizi bekliyorum..

yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj28.01.2012, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu: s

başarılar
Mesaj28.01.2012, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

beğendim başarılar Very Happy
Mesaj28.01.2012, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
başarılar

teşekkürler...

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj28.01.2012, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
beğendim başarılar Very Happy

teşekkür ederim..[/code]

Mesaj28.01.2012, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskilerdenimdir.Seni çok yakından takip ediyorum.İnanmassın yer imlerimde eklisin şimdi dikkat ettim tam bir seneden beri gerçekten başarılı siten ama keşke tasarım içinde aynı şeyi söyleyebilsem.Bir an önce tasarımı değiştirmelisin dilersen yardım edebilirim.Başarılar Smile
Mesaj28.01.2012, 21:18 (UTC)    

kapakfotograflari yazmış:
Eskilerdenimdir.Seni çok yakından takip ediyorum.İnanmassın yer imlerimde eklisin şimdi dikkat ettim tam bir seneden beri gerçekten başarılı siten ama keşke tasarım içinde aynı şeyi söyleyebilsem.Bir an önce tasarımı değiştirmelisin dilersen yardım edebilirim.Başarılar Smile
bence tasarım gûzel bu tip sitelere böyle tasarımlar yakışıyor birde tasarımdan ziyade içerikler bir site için çok çok önemli ve bu sitenin içerikleri çok ama çok iyi ben bu site sayesinde çok iyi şeyler öğrendim o yüzden bir kez daha değerlendirme yaparsan 10/10 birkez daha başarılar
Mesaj28.01.2012, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

çok teşekkür ederim beni onurlandırdınız, tasarımı değişmeyi şimdilik düşünmüyorum ama değiştireceğim zaman size ulaşırım..

Mesaj28.01.2012, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodcudost çok teşekkürler tekrardan çok sağol

Mesaj28.01.2012, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarimi cok fazla kullanan var.Onun yerine yine boyle sade baska bir tasarim koysan daha goz alici olur.Icerik kismina gelince soylencek birsey yok.Bilgisayar hakkinda bilmek istyebilecegim hersey mevcut.Ellerine saglik.Basarilar...
Mesaj28.01.2012, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Tasarimi cok fazla kullanan var.Onun yerine yine boyle sade baska bir tasarim koysan daha goz alici olur.Icerik kismina gelince soylencek birsey yok.Bilgisayar hakkinda bilmek istyebilecegim hersey mevcut.Ellerine saglik.Basarilar.

yorumlarınızı dikkate alacağım teşekkür ederim..

Mesaj28.01.2012, 22:22 (UTC)    

pchakkindabildikleriniz yazmış:
kodcudost çok teşekkürler tekrardan çok sağol
sizde sağolun yapıyoruz sitesi sizinmi
Mesaj29.01.2012, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok bana ait bir site değil... yorumlara devam arkadaşlar

Mesaj30.01.2012, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel

Mesaj03.02.2012, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel

Önceki mesajları göster: