Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2012, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayaç

Sayin moderatorler,
Bu lanet olasi sayaclar niye surekli yariya iniyor bi aciklama yapar misiniz?
Mesaj01.02.2012, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belki bakım filan vardır niye lanet olası diyorsunuz ki Very Happy o kadar mı önemli 1-2 saate veya güne düzelir.
Mesaj01.02.2012, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne duzelmesi arkadasim. Simdiye kadar kac kere oldu ve duzelmedi. Ucretsiz site anca bu kadar olur. Rezillik.
Mesaj01.02.2012, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

umitbasci yazmış:
Ne duzelmesi arkadasim. Simdiye kadar kac kere oldu ve duzelmedi. Ucretsiz site anca bu kadar olur. Rezillik.

Nasıl düzelmedi ya? 2 yıldır bs'deyim bundan önce sitelerim de oldu. böyle problemlerle çok karşılaştık düzeltiliyor kardeşi bir de kim seni zorluyor bs'yi kullanman için istemiyorsan paranı verirsin alırsın host+domain. Evil or Very Mad
Mesaj01.02.2012, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Duzelseydi suan 50.000 tekil ziyaretcim olurdu.hani nerde
Mesaj01.02.2012, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

umitbasci yazmış:
Duzelseydi suan 50.000 tekil ziyaretcim olurdu.hani nerde

Hemen düzelir dedim mi ben?
Ve 50 bin diye artistliklere gerek yok.
O zaman benim de ziyaretçim 51 bin'di.
Mesaj01.02.2012, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Her bu sorun yaşandığında aynı şeyi yapıp forumu kirletmeyin lütfen.
Bu sistemsel bir sorundur. Bazen olabiliyor. Biraz beklerseniz zaten düzelir. Ve şu an da gördüğünüz gibi sayacınız düzelmiş.

Bunu sadece size söylemiyorum, yanlış anlamayın. Genel olarak konuşuyorum. Lütfen bir daha bu tür bir sorun yaşanırsa hemen foruma konu açmak yerine biraz beklemeyi deneyin. Sayaç bir iki saate düzelecektir. Eğer yine düzelmezse ozaman benimle ya da bir başka mod arkadaşımla özel mesaj yoluyla iletişime geçin.

Konu kilit.
İyi forumlar.

En son simerweb tarafından 01.02.2012 11:19:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: