Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2012, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Başlat

Başlatta çalıştır komutunu bulamıyorum nerden bulcan :S
Mesaj09.02.2012, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çalıştır'ı Başlat Menüsüne eklemek için ilk olarak Görev Çubuğu üzerinde sağ click yapıyoruz ve "Özellikler" diyoruz.

Daha sonra açılan pencerede "Başlat Menüsü" sekmesine tıklayıp "Özelleştir" diyoruz. Açılan özelleştirme penceresinde aşağıdaki resimde gösterildiği üzere "Çalıştır Komutu" nu işaretliyoruz ve tüm pencereleri "Tamam" diyerek kapatıyoruz.

Böylece Windows 7 İşletim sistemi Başlangıç Menümüze Çalıştır eklenmiş oluyor.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.02.2012, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Çalıştır'ı Başlat Menüsüne eklemek için ilk olarak Görev Çubuğu üzerinde sağ click yapıyoruz ve "Özellikler" diyoruz.

Daha sonra açılan pencerede "Başlat Menüsü" sekmesine tıklayıp "Özelleştir" diyoruz. Açılan özelleştirme penceresinde aşağıdaki resimde gösterildiği üzere "Çalıştır Komutu" nu işaretliyoruz ve tüm pencereleri "Tamam" diyerek kapatıyoruz.

Böylece Windows 7 İşletim sistemi Başlangıç Menümüze Çalıştır eklenmiş oluyor.

Teşekkürler modum başta söylediğinizde yapmıştım.. Smile İp tespitinde arama yapmama yarıor..
Mesaj10.02.2012, 01:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy ïlk söyledigime bakma. yanlis anlatim Very Happy

bunu denemeye calis. fakat windows7 icin calisir.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj10.02.2012, 07:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Very Happy ïlk söyledigime bakma. yanlis anlatim Very Happy

bunu denemeye calis. fakat windows7 icin calisir.

zaten windws 7 özelliklerden seçeneklere girdim orda varmı Very Happy
Mesaj10.02.2012, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu kitler misiniz modum?