Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2012, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeter Lan :@

Beyler Şu Tasarımı Çalanı Banlattırdım Başka Hesapla Tekrar Geldi Yeter Engelliyemicem Mi Bunu ? Twisted Evil

Aha Sayfası : http://xdeneme38lol.tr.gg/
Mesaj10.02.2012, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

adam tasarımı çalmamış kodları alıp editlemiş Mr. Green ödün(çalmış) diyelim Very Happy
Mesaj10.02.2012, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle Bir Hakkı Yok Hakları Saklı Bu Tasarımın.
Mesaj10.02.2012, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekodesign yazmış:
adam tasarımı çalmamış kodları alıp editlemiş Mr. Green ödün(çalmış) diyelim Very Happy

çalmaktır bu kardeşim ödünç fln değil daha menü kodları bile aynı.
Mesaj10.02.2012, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her Şey Aynı Ya Bi Copyright ve Logoyu Değiştirmiş.Tekrar Silinecek Sayfası Tekrar Çalıcak Kurtulamicammı Bundan ?
Mesaj10.02.2012, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

erturkmedya yazmış:
Her Şey Aynı Ya Bi Copyright ve Logoyu Değiştirmiş.Tekrar Silinecek Sayfası Tekrar Çalıcak Kurtulamicammı Bundan ?

sağ tık bide ctrl+u 'yu engellemek lazım kurtulmanın tek yolu bu
Mesaj10.02.2012, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl Engellicem CTRL+U yu ?
Mesaj10.02.2012, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

erturkmedya yazmış:
Nasıl Engellicem CTRL+U yu ?

valla bnde bilmiyorum Smile
Mesaj10.02.2012, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana tavsiyem kodları şifrelemen nasıl şifreleyeceğini bilmiyorsan bana ulaş
Mesaj10.02.2012, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaptım İnş. İşe Yarar da Şimdi Bundada Kodda Değişiklik Falan Yapamıcam Bi ***** ****** yüzüne Sitemi Mafettim Evil or Very Mad
Mesaj10.02.2012, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlkay dostum sana büyük haksızlık yapılıyor.
Bu tasarımı ben sana yarışma ödülü olarak vermiştim.
Adam düzenleyip kendisi kullanmış bende sinirlendim şimdi ben olsam özel mesaj ile uyarıda bulunurdum.
Durun ya bu çocuk yine texasciadam olmasın en iyisi Hakan bey'e şikeyet etmek ona sormak.
O eminim ki gereğini yapar ve yapacaktır böyle başlık açarak sesini duyuramazsın illaki uğraştıracak seni.
Sende pes etme,peşini bırakma sonra bizim veya başkalarının tasarımlarınıda çalabilir böyleleri.
Mesaj10.02.2012, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Kardeşim Sorun Sizde Gelin Tasarımı Gizleyin ama Bu Tasarımı Gizlersen hiç çalamazlar çalarlar ama logo yu copyright bolumunu felan değiştiremezler gir kodlarını gizle http://kalbiminsehri.net/webmaster/gizleme.htm
Mesaj10.02.2012, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site

madonecoder yazmış:
Kardeşim Sorun Sizde Gelin Tasarımı Gizleyin ama Bu Tasarımı Gizlersen hiç çalamazlar çalarlar ama logo yu copyright bolumunu felan değiştiremezler gir kodlarını gizle http://kalbiminsehri.net/webmaster/gizleme.htm

Kardeş asıl sorun sende yine çalabilirler 2 tuşa basarak kaynak görüntülenebiliyor.
Mesaj10.02.2012, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Gir Bir Dene Siteme Gir Dene CTRL+U Yap Sonra Kodlara Bir Baksana Ne Olur Helpend Kardeşim Bir Dene Bak Ne Görüyorsun. Cool
Mesaj10.02.2012, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağ tıklama engeli yapman işe yaramaz. Tarayıcılara eklenti yüklüyosun, aktif yapınca engel kalkıyor, istediğini yapıyorsun. Faydası olmaz yani.
Önceki mesajları göster: