Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2012, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu: video yardim

slm arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var lutfen siz soyle anlatayim benim bir video klibim var bunu cekerken yatay sekilde çekmisiz ama ben bunu move mokerde dikine çevirdim ama her iki yanda siya perdeler olustu ve bu perdeler vido yu kucucuk hale getirdi ben bu 2 yandaki siyah perdeleri nasil kaldirabilirim yardimci olursaniz sevinirim benim için onemli oglumun ilk adim atigi anlardir simdiden size minetdarim tskl
Mesaj10.02.2012, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: video yardim

birinaevine yazmış:
slm arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var lutfen siz soyle anlatayim benim bir video klibim var bunu cekerken yatay sekilde çekmisiz ama ben bunu move mokerde dikine çevirdim ama her iki yanda siya perdeler olustu ve bu perdeler vido yu kucucuk hale getirdi ben bu 2 yandaki siyah perdeleri nasil kaldirabilirim yardimci olursaniz sevinirim benim için onemli oglumun ilk adim atigi anlardir simdiden size minetdarim tskl

Googlede Video Düzenleme Araçları Kategorisindeki Programlar diye arat o programlardan biriyle videonu düzeltme şansın var..

:"Birileri arkanızdan konuşuyorsa onlardan öndesiniz demektir." Anton Çehov.
Mesaj10.02.2012, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

tskl ama bana bir tavsiyede bulunursan daha açik kolayca bulabilecegim bir site falan
Mesaj10.02.2012, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

birinaevine yazmış:
tskl ama bana bir tavsiyede bulunursan daha açik kolayca bulabilecegim bir site falan

Bu programları bulup indireceğin sitelerde program açıklamaları var,bunlardan kendine uygun bulup kullanabileceğin bir programı ,kendinize uygun olanını seçip indirin.

:"Birileri arkanızdan konuşuyorsa onlardan öndesiniz demektir." Anton Çehov.
Önceki mesajları göster: