Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2008, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Daha Çok Ekstra

üye ol paneli falan olsun bedava sitem lütfen ayrıca forum ekstrası çok kötü ve gelişmemiş resim falan eklenmiyo
destekleyenleeyenler +1 desteklemeyenler ise -1 şekilinde yanıt versin yorum yazmayınnn....! ! ! ! ! !
Mesaj27.06.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Daha Çok Ekstra

oguzhanindunyasi yazmış:
üye ol paneli falan olsun bedava sitem lütfen ayrıca forum ekstrası çok kötü ve gelişmemiş resim falan eklenmiyo
destekleyenleeyenler +1 desteklemeyenler ise -1 şekilinde yanıt versin yorum yazmayınnn....! ! ! ! ! !

Saklı Sayfalar Olarak Üye Ol Paneli Var ve Bu Üye Ol Paneli Durduk Yere Olmaz Birşeye Bağı Olması Lazım Ama Sen Siteme Üyeli Giriş Yapsınlar Diyorsan Böyle Şey Olabilir Azbuz Gibi Smile

ve Forum Ekstrası Fazla Gelişeceğini Sanmıyorum Eğer Gelişmiş Bir Forum Sitesi Açmak İstersen www.yetkinforum.com Tercihimdir...Smile

En son ugurkorkmazyurek tarafından 27.06.2008 12:36:27 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2008, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ammmaaaan boşver ro zaamn ben yetkin i biliyom boşverrrr
Mesaj28.06.2008, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ugurkorkmazyurek arkadaşımın dediği gibi Login Girişini yapabilirsin. Bize sunulan forum gerçekten çok basit. İlk Php forum. İlerde bize sunulan bu Forumun geliştirileceğine eminim. Başka Forumlara bizi muhtaç etmeyecekler inanıyorum. Teşekkürler.
Mesaj25.01.2009, 02:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cidden bu forum eklentisi az daha geliştirilse cok güzel olurdu...
Mesaj25.01.2009, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum Wink

Mesaj25.01.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski Tarihli Başlıklara İlgi Göstermeyiniz.

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Önceki mesajları göster: