Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2012, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Hangi Tür Kitaplardan Hoşlanırsınız? Bilimkurgu, Aksiyon, Ta

Arkadaşlar bir kitap yazım. Bilim kurgu içerikli ve yakında bastırmayı düşünüyorum. Çok fantastik bir kitap ve gelecekten bahsediyorum ama benim için önemli olan insanlarımız bilim kurgu okuyor mu? Söz sizin.. Siz gelecekten basedilen, ilginç teknolojilerin ve yaşantıların olduğu bir kitap okur muydunuz?
Mesaj10.02.2012, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla ne yalan soyleyeyim ben her turlu kitabi okurum,yeterki kitap olsun..Her konuda az bucuk bilgisi olmali insanin.Kitap cok onemlidir.Ben sahsen okurdum..
Mesaj11.02.2012, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Felsefe,siyasi ve bilim kurgu kitabındanda istiyorum bu arada Smile
Mesaj11.02.2012, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana göre iyi yazılan her tür kitap güzeldir ama daha çok bilimkurgu ve kodmedi türü kitaplar seviyorum
Mesaj12.02.2012, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitaplardan nefret ederim
Mesaj12.02.2012, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolojiblog yazmış:
dini kitapları severim
Mesaj13.02.2012, 07:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalana gerek yok kitap okumayı sevmem bir zamanlar okuduğumda macera tarzı kitaplar okuyordum =)
Mesaj13.02.2012, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolojiblog yazmış:
okuruz kardeş .ben cok merak ederim gelecek hakkında farklı düşünceleri.
Mesaj13.02.2012, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben genelde tarihi roman severim şahsen...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj13.02.2012, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kitaplarla pek aram iyi değildir, fakat kişisel gelişim kiitapları ve tarih kitapları okumayı severim en azından.
Bilim kurgu filmleri izlerim, kitapları beni sıkıyor malesef.
Umarım istediğin başarıyı yakalarsın.
Mesaj17.02.2012, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizem....
Mesaj17.02.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Bilimkurgu kitaplarını ve filmlerini seven herkes çok farklı bir kitap önünüzde olucak emin olun. Geleceğin evleri, otomobilleri, şehirleri en önemlisi insanları oldukça gerçekçilikle ele alınan kitapta ayrıca kıyamet, aşk, ilk ve son insan çelişkisi oldukça öne çıkıyor. Ayrıca kitabı okurken her ne kadar kafanız karışsada bu kitaptan oldukça keyif alacağınızı düşünüyorum. Allah izin verirse en kısa zamanda bastıracağım ve promosyon hediyelerimi emek harcadığım bu sitede, emek harcayan arkadaşlarıma (malesefki kısıtlı sayıda olucak) kitabımı göndereceğim. Yorumlara devam...
Mesaj17.02.2012, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Bilimkurgu kitaplarını ve filmlerini seven herkes çok farklı bir kitap önünüzde olucak emin olun. Geleceğin evleri, otomobilleri, şehirleri en önemlisi insanları oldukça gerçekçilikle ele alınan kitapta ayrıca kıyamet, aşk, ilk ve son insan çelişkisi oldukça öne çıkıyor. Ayrıca kitabı okurken her ne kadar kafanız karışsada bu kitaptan oldukça keyif alacağınızı düşünüyorum. Allah izin verirse en kısa zamanda bastıracağım ve promosyon hediyelerimi emek harcadığım bu sitede, emek harcayan arkadaşlarıma (malesefki kısıtlı sayıda olucak) kitabımı göndereceğim. Yorumlara devam...

Hayirli olsun.Darisida benim basima olur ins..
Mesaj17.02.2012, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
seyirmax yazmış:

Hayirli olsun.Darisida benim basima olur ins..

Saol. Darısı kitap yazan herkesin başına inşallah
Önceki mesajları göster: