Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2012, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitemin kaç dili var

merhaba tr.gg den başka page.tl de.tl başka varmı?
Mesaj13.02.2012, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok galiba...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj13.02.2012, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem almanya tabanlı bir site olamakla birlikte aynı facebookta oldugu gibi her ülkeye olmasada kullanıma göre cogu üklede alt yapısı olan bir sitedir o yüzden tr.gg ,de tl vs seklinde uzantılar degişir
Mesaj13.02.2012, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ru.gg cz.tl tr.gg de.tl page.tl bildiklerm bunlar daha çok vardır galiba Very Happy
Mesaj13.02.2012, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitemi olusturanlar isteseler facebook benzeri ve daha gelişmiş bir site yapabilirler bana göre Smile
Mesaj13.02.2012, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunların dışında benim bildiğim page.tlde var
Mesaj13.02.2012, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tvizleyinn yazmış:
bedava sitemi olusturanlar isteseler facebook benzeri ve daha gelişmiş bir site yapabilirler bana göre Smile

facebook kurmakda bişe yokki bnde facebook'un lisanslı scripti var Smile ama eklentileri yok o ayrı işte Very Happy
Mesaj13.02.2012, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında facebook gibide olmayacak abi daha farklı bir proje olması gerek ya böle insanlar daha cok kullanacagı
Mesaj13.02.2012, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

buldum baya bi araştırdım Smile
it.gg
fr.gd
ru.gg
de.tl
baya deilmiş öyle gözüküyormuş Smile
Mesaj14.02.2012, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
tvizleyinn yazmış:

facebook kurmakda bişe yokki bnde facebook'un lisanslı scripti var Smile ama eklentileri yok o ayrı işte Very Happy
Smile Kopyala yapıştır.. Facebookta bir şey olmasaydı dünyanın en iyisi olmazdı dostum Smile Facebook scriptini paylaşmış.. Ama sen sıfırdan bir facebook yazamazsın..