Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2012, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Warmı kod isteyen ???????

söyleyin bakalım ne lazım kardeşler??

http://terebaytt.tr.gg/forum/index.htm
Mesaj15.02.2012, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeri Burası Değil Gereksiz Başlık Açmayın
Mesaj15.02.2012, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

raponer yazmış:

yardımın yeri olmaz. Forumun amacı paylaşım ve yardımlaşmadır. katılmayan söylesin!!!!

çok bilmişlik taslamaya gerek yok.

Mesaj15.02.2012, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

terebaytt yazmış:
raponer yazmış:

yardımın yeri olmaz. Forumun amacı paylaşım ve yardımlaşmadır. katılmayan söylesin!!!!

Doğru yere açsaydın sorun olmazdı,
başlık açmak yerine elindeki kodları doğru yerlerde paylaşsan daha da işe yarardı.
Bu şekilde gereksiz oluyor.
Mesaj16.02.2012, 01:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

terebaytt yazmış:
raponer yazmış:

Çok Bilerek Cevap Yazıyorsunuz. Forum Yardımlasma Amacıyladır.Biliyoruz Ozaman Bu Başlıklar Neden Tek Tek Ayrılıyor.Her Konunun Yerı Baslıgı Var Ayrıca;
Çok Bilmişlik Taslayan Ben Mıyım Sen Misin Bu Konumda? Birşeyi Bilmeden Atlama Herseye Maksat Cevabım Olsun Diğe Böyle Geri Teper
Mesaj17.02.2012, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

raponer yazmış:
terebaytt yazmış:
raponer yazmış:

Çok Bilerek Cevap Yazıyorsunuz. Forum Yardımlasma Amacıyladır.Biliyoruz Ozaman Bu Başlıklar Neden Tek Tek Ayrılıyor.Her Konunun Yerı Baslıgı Var Ayrıca;
Çok Bilmişlik Taslayan Ben Mıyım Sen Misin Bu Konumda? Birşeyi Bilmeden Atlama Herseye Maksat Cevabım Olsun Diğe Böyle Geri Teper

CSS bölümde açılan başlıkları okursan kendi cevabını almış olursun.
her 10 tane konudan 7 si "yardımmm!!!!!!" diyerek başlıyor. maksadım isteyene istediği kodu bulmak.çekemediğindenmidir bilmiyorum ama açtığım konuyu daha fazla kirltme de insanlara biraz faydamız olsun.

Mesaj17.02.2012, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her önüne gelen saçmalıyor...Kardeşim forum paylaşmak içindir diyerek kafana göre canın ne isterse onu yazıyım diyemezsin.Forumlarında kendine göre kuralları vardır....

OH... ne ala sen saçmala, başka biri gelsin küfür etsin, başka biri adult içerik paylaşsın ne işe yaradı forumda ki paylaşımlar.... Evil or Very Mad

Konu kilitlenmeli ve BAN koyulmalı... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj17.02.2012, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Her önüne gelen saçmalıyor...Kardeşim forum paylaşmak içindir diyerek kafana göre canın ne isterse onu yazıyım diyemezsin.Forumlarında kendine göre kuralları vardır....

OH... ne ala sen saçmala, başka biri gelsin küfür etsin, başka biri adult içerik paylaşsın ne işe yaradı forumda ki paylaşımlar.... Evil or Very Mad

Konu kilitlenmeli ve BAN koyulmalı... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

kendi fikrini kendine sakla. ve css bölümündeki konuları sende incele.bu forumda sizin gibi kardeşler için tartışma bölümü açılmalı aslında. gece gündüz çıkmazsınız oradan.(bardağın dolu yanına bakmak diye birsey var)

Mesaj17.02.2012, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum Paylasmak icindir Bosa Acmamislar Dimi Bazi Kisiler Her seye Atiliyorlar Kendilerini .TR.GG Nin Krali Saniyolar Herkez Kendi isine Baksın istedigimi yayinlarim kimse karisamaz ztn bana okudummu kurallari tamamdir uyarız olur biter.
Mesaj17.02.2012, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklampaylas yazmış:
Forum Paylasmak icindir Bosa Acmamislar Dimi Bazi Kisiler Her seye Atiliyorlar Kendilerini .TR.GG Nin Krali Saniyolar Herkez Kendi isine Baksın istedigimi yayinlarim kimse karisamaz ztn bana okudummu kurallari tamamdir uyarız olur biter.

Katılıyorum Kardeş

Mesaj17.02.2012, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Warmı kod isteyen ???????

terebaytt yazmış:

Çok biliyorsan bana facebook paylaşma kodunu ver. Ama bsde çalışanı. Normalde phpdir bedava-sitem sitelerinde çalışmaz.. Ama biri bunu başarmıştı. O kodu istiyorum. Yap ver hadii..
Mesaj17.02.2012, 10:04 (UTC)    

evrenseleglence yazmış:
terebaytt yazmış:

Çok biliyorsan bana facebook paylaşma kodunu ver. Ama bsde çalışanı. Normalde phpdir bedava-sitem sitelerinde çalışmaz.. Ama biri bunu başarmıştı. O kodu istiyorum. Yap ver hadii..

Bu arada facebook paylaşmadan kastım, gelen ziyaretçinin resim veya yazı yükleyip anında sitemde görünmesi..
Mesaj17.02.2012, 10:17 (UTC)    

evrenseleglence yazmış:
terebaytt yazmış:

bedava sitemde php de çalışır face book koduda.

Akşamı bekle

Mesaj17.02.2012, 10:59 (UTC)    

terebaytt yazmış:
evrenseleglence yazmış:
terebaytt yazmış:

bedava sitemde php de çalışır face book koduda.

Akşamı bekle

tmm bekliyorum.. Ama iframe olmayacak. Orjinal script yani..
Mesaj17.02.2012, 11:05 (UTC)    

terebaytt yazmış:
bedava sitemde php de çalışır face book koduda.Akşamı bekle

Laughing Bedava-Sitem'de php çalıştırırsan seni ayakta alkışlarım ama çalıştıramazsan ancak gülerim... Laughing Laughing Laughing

CSS biliyomuş gibi bi de yazmış bişeyler, artist; önce kendi sitene çeki düzen ver..
3 kuruşluk bilgini 5 kuruşluk gibi göstermeye çalışma...

CSS'nin ne olduğunu sorsam Google'a koşarsın, senin gibileri çok gördüm, bak koçum css dediğin bi arka plan, bir genişlik bide yükseklik ayarlarından ibaret değildir. Önce git bu işi adam gibi öğren sonra çık karşıma ki bende boşa kürek çekmemiş oluyim...Seni gidi velet seni... Very Happy