Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2012, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu: acill yardımmm

ben siteye neden dok yazdıgımda kodlar gözukuyoo yarım edermisinizzz
Mesaj23.02.2012, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: acill yardımmm

botmm yazmış:
ben siteye neden dok yazdıgımda kodlar gözukuyoo yarım edermisinizzz

Sorununuz tam olarak anlatabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım... Very Happy İyi çalışmalar.
Mesaj23.02.2012, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi herhangi bi resim up edip siteye atıcam ama kod tek gözukuyoo ve youtubeden video atıgımda bile yine aynı kod eskiden öyle degildi hemen çıakrdı şimdi kod çıkıyoo vallah yardım edersen çook sevinirimm
Mesaj23.02.2012, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

botmm yazmış:
şimdi herhangi bi resim up edip siteye atıcam ama kod tek gözukuyoo ve youtubeden video atıgımda bile yine aynı kod eskiden öyle degildi hemen çıakrdı şimdi kod çıkıyoo vallah yardım edersen çook sevinirimm

Bakınız;

En son devgezegen tarafından 24.02.2012 03:07:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.02.2012, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
botmm yazmış:

sagol kardeşim benim allah razı olsun .d
Mesaj23.02.2012, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi şey değil
Mesaj24.02.2012, 03:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baslik kilit.

Dipnot site yönlendirmesi yasak.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: