Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2012, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Yepyeni Tasarımı ve Güncel İçeriğiyle Skmedia

2 seneden fazla bir süredir tr.gg'de yayın hayatına devam eden Skmedia; 2. tasarımıyla karşınızıda. Güncellenen içerikler. göz dolduran ve sık olarak uygulanan java script, ajax ve php modüller, Aklınıza gelenden daha fazlası için kısacası Skmedia.

İlk başlarda hoşuma giden içerikleri ekliyordum. Bugün Skmedia'nın geldiği noktaya bende inanamıyorum. Onur ve gurur verici.

Bu arada eski tasarımın kodlarıda Webmaster bölümümüzde yayınlandı..

Arrow http://skmedia.tr.gg/Skmedia-Eski-Tasarim.htm

Tüm tr.gg'li dostlara ve diğer Skmedia müdavimlerine Teşekkürlerimi bir borç bilirim. Sağlıcakla kalın..

Ömer Kaan AK.
Mesaj24.02.2012, 01:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Tasarımınız Güzel Fakat; Girişdeki Slayt Seklinde Gecen Haber Bolumu Aşırı Büyük ve Çok Göz Alıp Yoruyor.Yan Tarafdakı Music Bolumunun Arka Plan Rengı Uymsuz Olmuş Kotu Duruyor.Onun Yerıne Müzik Logosu veya Arka Plan Uyacak Bir Renk Tercih Etmelısınız.Ayrıca Belirtmek İsterimki Copyright Alanı Belırmıssınız Sayfanın Telıf Hakkını Almadan O Bolumu Belırtmek Normalde Suc Oldugunuda Belirtmek İsterim Çoğu Kişi Bunu Yapıyor. Soyluyeceklerım Bukadar Önerilerimi Dikkate Alırsanız Sayfanız Daha Hoş Görünüme Sahip Olucaktır.
Mesaj24.02.2012, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

raponer yazmış:
Merhaba,
Tasarımınız Güzel Fakat; Girişdeki Slayt Seklinde Gecen Haber Bolumu Aşırı Büyük ve Çok Göz Alıp Yoruyor.Yan Tarafdakı Music Bolumunun Arka Plan Rengı Uymsuz Olmuş Kotu Duruyor.Onun Yerıne Müzik Logosu veya Arka Plan Uyacak Bir Renk Tercih Etmelısınız.Ayrıca Belirtmek İsterimki Copyright Alanı Belırmıssınız Sayfanın Telıf Hakkını Almadan O Bolumu Belırtmek Normalde Suc Oldugunuda Belirtmek İsterim Çoğu Kişi Bunu Yapıyor. Soyluyeceklerım Bukadar Önerilerimi Dikkate Alırsanız Sayfanız Daha Hoş Görünüme Sahip Olucaktır.

Önerileriniz için teşekkür ederim.
Mesaj21.08.2012, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yenilenen Tasarımı İle Uzun Zamandan Sonra Güncel İçeriğiyle Skmedia Tekrar Online !
Mesaj21.08.2012, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abim seni kutluyorum..
Gerçekten de çok profesyonelce hazırlanmış ve nadir temalardan biri..
Tek kötü olan logo olmuş..

Başarılar..
Mesaj21.08.2012, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Abim seni kutluyorum..

Başarılar..

Teşekkür Ederim. Logo Photoshop Bilgimin Fazla Olmamasından Ötürü. E Onuda Artık "Grafiker" Arkadaşlarımızdan Birtanesi Yapar Diye Düşünüyorum Smile
Mesaj21.08.2012, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
grafikdizayn yazmış:
Abim seni kutluyorum..

Başarılar..

Teşekkür Ederim. Logo Photoshop Bilgimin Fazla Olmamasından Ötürü. E Onuda Artık "Grafiker" Arkadaşlarımızdan Birtanesi Yapar Diye Düşünüyorum Smile

Biz daha ölmedik abim =)

Kod:
http://img.webme.com/pic/g/grafikdizayn/skmedi_logo.gif

Kullanmak istersin diye =)
Benzer yapmak istedim...
Mesaj22.08.2012, 05:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
skmedia yazmış:
grafikdizayn yazmış:
Abim seni kutluyorum..

Başarılar..

Biz daha ölmedik abim =)

Kod:
http://img.webme.com/pic/g/grafikdizayn/skmedi_logo.gif

Kullanmak istersin diye =)
Benzer yapmak istedim...

Teşekkür Ederim. gayet Güzel Olmuş. Kullanmaya Başladım Bile Smile
Önceki mesajları göster: