Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.02.2012, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Troll TR Sitemiz Açıldı

Arkadaşlar Sitemiz Facebook Sayfamızla Bağlantılı Olarak Paylaşımlarına Başlamıştır.Hepiniz Davetlisiniz.Değerlendirirmisiniz Neyi Eksik Falan.
Mesaj24.02.2012, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Troll TR Sitemiz Açıldı

trtroll yazmış:
Arkadaşlar Sitemiz Facebook Sayfamızla Bağlantılı Olarak Paylaşımlarına Başlamıştır.Hepiniz Davetlisiniz.Değerlendirirmisiniz Neyi Eksik Falan.

Yarın kodlayağımız temayı ekledikten sonra tam bir değerlendirmeye çekeyim diyorum Smile Belki bakarsın değiştiriz yeniden temayı kardeşim Smile Başarılar.

Ve ben bir Troll bağımlısıyım .. İyi oldu bu Smile Yeni yeni troller eklemelisin hatta kendin çizmelisin ! Benim çizdiğim birkaç tane var.. Bir ara yollarım Smile İyi akşamlar.

Mesaj24.02.2012, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Troll TR Sitemiz Açıldı

ozgun-blog yazmış:
trtroll yazmış:

Yarın kodlayağımız temayı ekledikten sonra tam bir değerlendirmeye çekeyim diyorum Smile Belki bakarsın değiştiriz yeniden temayı kardeşim Smile Başarılar.

Ve ben bir Troll bağımlısıyım .. İyi oldu bu Smile Yeni yeni troller eklemelisin hatta kendin çizmelisin ! Benim çizdiğim birkaç tane var.. Bir ara yollarım Smile İyi akşamlar.

Teşekkürler.Geneli Bana Ait Zaten ve Kendim Çizmeye Devam Edeceğim.Tabiki Sizlerin de Çizdikelrini Yayınlayabilirim.Bu Arada Yanlıs Anlasılmasın trtroll.tr.gg Benim Sitem Smile
Mesaj25.02.2012, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslık resmi iyi olmamış içerik ekle onn dışında gayet güzel Smile
Mesaj25.02.2012, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Troll Biliminin baya bir sitesi ve facebook sayfası vardır.. .com .net .org gibi web domainli siteler oldukca sıtendekı hitler azalıcakdır.. Ama Bs ' de en büyük Troll Bilimnin en büyük hitli sayfası olabılırsın.. Facebookda Troll face ile ilgili bir sayfan varsa orda paylasabılır ve hıt kazanabılırsın.. İyi Forumlar.