Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.03.2012, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Şifremi Unuttum Sitemin kapanmasını istiyorum

merhaba ben şifremi unuttum badboyoyunlari.tr.gg ne zamandan beri girmiyordum sahibi benim sitede mail adresim yazılıydı bana ulaş bölümünden ordan kanıtlıyabilirim ama o siteyi kapatmak istiyorum yani ben olduğumu kanıtlayabilirim. O siteyi kapatmanızı istiyorum moderator beyler. işime yaramıyor ve artık istemiyorum Smile ondan kanıt istiyorsanız siteme girin mail adresime mail fln atın birşey yapın cevapı yollarım size en kısa sürede Smile
teşekkürler
Mesaj04.03.2012, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörlere mesaj at ordan söle bnce
Mesaj04.03.2012, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun için sitene giriş bölümünün altındaki şifremi unutum linkine tıklamanız ve e mail adresinizi yazmanız yeterlidir.
Mesaj04.03.2012, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Biliyorum :) ama email adresimi bilmiyorum

Biliyorum Smile ama email adresimi bilmiyorum
Mesaj04.03.2012, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Ekklemeyi unuttum

Ekklemeyi unuttum modlara nerden mesaj atıcam?
Mesaj04.03.2012, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com Maılden Modlara demek ıstedıqınız bılgıyı Iletebılırsınız

Ysnsen:Forumda çözemediğiniz konuları kayıtlı olduğunuz mailden bu maile sorabilirsiniz.
Mesaj04.03.2012, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modaratörlere mesaj yolu ile bildiriniz. Konu kilit!
Mesaj04.03.2012, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Kayitli oldugunuz mail adresinden supporta mesaj atamadiginiz sürece site silinmez.

SIzin icin zor olur bu nedenle kayit oldugunuz mail adresine giris yapmaya calisin..

Bunun sonrasinda support-tr( at )webme.com adresine mail atiniz. (at) yerine @ olarak düzenlemeyi unutmayiniz..

Baslik kilit..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: