Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.03.2012, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenizi tanıttığınızda başınıza gelecek bir olay ....

Arkadaşlar bugün çok ilginç bir şahısla tanıştım. Birşeyi yapıp da yapmadığını iddaa edebilir. Bir gün sitenizi açtınız. Tasarımınızı yenilediniz. Doğal olarak da bs 'de tanıtımını yapıyorsunuz. Peki tanıtımını yaptığınız kişi size döl israfı gibi ithamlarda bulunup forumda sayfa açıp istismarda bulunursa siz ne yaparsınız ?

Arkadaşlar bazı küfür geçti onlar da gereksiz değildir. Çünkü sus bırak yakamı dememe rağmen mesajlardan kurtulamıyorum. Doğal olarak da sövdüm. Ama ben bunu size açık açık söyleyebiliyorum. Çünkü 2 yüzlü değilim

Arkadaşlar bu kişiye siteme bulaşma, benimle muhattab olma dememe rağmen bulaşırsa küfür değil de ne edilir ? Böyle dinsizin hakkından imansız gelmez mi ?
BS alemine duyrulur aman dikkat edin. Böyle kişilerle muhattab olmayın!!! Bakın şimdi birazdan aşağıya yazacak ve yine cevap verme girişiminde bulunacak.

Mesaj04.03.2012, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsan düşünen bir hayvandır. Ta ki adam olana dek ! Adam olana adam, hayvana hayvan muammelesi yaraşır. Türk'e Türklük yakışır. Adam olmayan bize sataşır.
Mesaj04.03.2012, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Bir Sorunun & Şikayetin Varsa;

support-tr( at )webme.com not:(at) değil @

Adresine Mail Yolu İle İletebilirsin..
Mesaj04.03.2012, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Kardeşim Bir Sorunun & Şikayetin Varsa;

support-tr( at )webme.com not:(at) değil @

Adresine Mail Yolu İle İletebilirsin..

Tamam kardeşim çok saolasın yardımcı olduğun için.
Mesaj04.03.2012, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim..
Mesaj04.03.2012, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Bunu Paylaştın Ya Artık Senin Sitenin Kapanma İhtimali Çok Fazla Banada Aynı Şey Oldu ve Sitem Kapandı Smile
Mesaj04.03.2012, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dinsizin hakkından imansız gelmez mi? Olum cocuk musun anlamını bilmediginiz cümleler neden kullamıyorsunuz.meseleyi kapatın,aptallıklarınız bizi ilgilendirmez.
Mesaj04.03.2012, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aranızdaki tartışmayı özel mesaj dışına çıkarmayın. Buraya da fotoğraf çekip koymanıza gerek yok.
Önceki mesajları göster: