Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2012, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Yetkili arkadaşlara önemle duyurulur !!

Yetkili arkadaşlar aktif-blog.tr.gg bu sitenin sahibi bana ait olan eksikkalem.tr.gg adresini kendi sitesine yönlendirdi tanımıyorum bu nasıl yaptığını merak ediyorum Yetkili arkadaşların gereğini yapmasını rica ediyorum. Saygılarla..
Mesaj09.03.2012, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bn su anda sitendeyim bi tür yönlendirme yok.
Mesaj09.03.2012, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet şu an yönlendirme yok giriş yapıp herşeyi sildim.
Mesaj09.03.2012, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site yönlendirme delillerini sildiğim için şu an bir şey ispat edemiyorum.
Yetkililere bir sorum var bana ait olan bir siteyi başka siteye benden izinsiz yönlendirme yapılır mı ?
Mesaj09.03.2012, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
bn su anda sitendeyim bi tür yönlendirme yok.

kardeşim senin siten kapalı Very Happy
Mesaj09.03.2012, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arkadaşta bir yönlendirme filan yok sitesine insan çekmek için böle yapmış böle şerefsizler olduğu sürece :@
Mesaj09.03.2012, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

siz sürekli insanlara hakaret ediyorsunuz şerefsiz değilim sizin mülsüman olduğunuzu varsayarak size hakaret etmiyceğim özür dilemenizi bekliyorum. Siteme ziyaretçi çekmek için böyle yapmadım diğer profilden yazıcaktım yanlışlıkla bunla yazdım kapatmayı unuttum. Lütfen ağzınızı toplayın burada daha önce gerçekten saygı çerçevesi içinde siteler açılıyor paylaşımlar yapılıyordu bunlardan biriside orhanyildiz.tr.gg diğeride gururum4.tr.gg siteleriydi. Ama ne yazıkki şu an görünüşte bazı insanlar terbiyesizce bir ortam oluşturmak için ellerinden geleni yapıyolar ben size hakkımı helal etmiyorum hem bana iftirada bulundunuz hemde küfür ettiniz Ahirette hesaplaşırım inşaallah sağlıcakla kalın vallahi eksikkalem.tr.gg site yönlendirilmişti. Ama acele davranarak sildim. Gereken artık yapılmasada olur.
Mesaj10.03.2012, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

geccsaahack yazmış:
bu arkadaşta bir yönlendirme filan yok sitesine insan çekmek için böle yapmış böle şerefsizler olduğu sürece :@

ilkin kendine bak sonra adamlara dön kardeşşş herkesi kendin gibi zannetme sakın haa
Önceki mesajları göster: