Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.04.2012, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Yetiştirecek Çırak Arıyorum !! :D

Merhaba Bedava-Sitem Üyeleri,

Ne zamandır tr.gg domaininden yararlanıyorum ve çok memnunum. Ancak 2 senedir aktif olduğumdan bir bıkkınlık geldi. Biraz ara vermeyi düşünüyorum. Eminim ki bu ara çok iyi gelecek. Bu arada yeni başlayan, html bilmeyen, tasarım yapamayan vb. gibi sorunları olan çırak arıyorum. Her türlü yardımcı olacağım. Sadece tek bir konuda bile sorun yaşıyorsanız yinede olur.

Her şey için özel mesaj gönderin bana ....

Bedava-Sitem' e teşekkürler, HOŞÇA KAL Smile En kısa zamanda dönmeyi planlıyorum ( 1-2 ay )
Mesaj09.04.2012, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu bölümde kişisel başlık açmak yasaktır.
Ama bende aslında tr gg yi bırakmak istiyorum.Burada bir çok kişi anama bacıma gelmişime geçmişime küfür etti.Hiç bir şey demedim.Ama artık cidden bir içim acayip oldu.
Kimseye bir şey demeyen korkak birisiyim sanki.Cidden ne biçim mesajlar geliyordu.Sesimi çıkarttıysam.Allah belamı versin.Ben 2007'den beri buradayım bir çok kişi tanıdım.Hiç biri özür dilerim Aykut sen haklısın.Valla kusura bakma gibi şeyler demedi diyen varsada değerimi bilen kişilerdir.Valla bende bıktım şimdi bunları yazıyorum.Ama kimse yanlış anlamasın.Üstüne alınmasın amacım laf atmak değil.Demem o ki,bu forum sitesinde hep yaşı küçük olanlar takılıyor bir çok kişi bu yüzden forumun düzenini bozuyor.Yanlış söyliyorsam söyleyin arkadaşlar.Buraya küçükler geliyor ondan bu forum gelişiyor.Normalde yetişkinlerin işi gücü vardı 7/24 çalışırlar arada sırada foruma bakarlar.Artık bu forumda bazıları gece gündüz bilgisayarda duruyor.Rapor alıyorlar öğretmene bahane ile veriyorlar.Ben bunları gerçekten çok gördüm.Buraya şuana kadar hep ilk defa forum kullanan kişiler gelmiştir tahminen.Kesinlekle ama kesinlikle ilk defa forum kullanan kişiler geliyorlar anlamıyorlar hiç bir şey.Sabit başlık falan bilmiyorlar kuralları okumadan başlık sohpet site tanıtımı vs.. yapıyorlar.Sonra moderator banlıyorlar.Ban nedemektir onu bile bilmedikleri için foruma yazamayınca aa benim üyeliğim silinmiş.Aynen bu şekil şeyler deyip kendi kendine yeni bir hesap açıyorlar.Böyle böyle hem forum gelişiyor hem forumun düzeni bozuluyor.Ben 2007'den beri neler gördüm neler yaşadım bu sitede bir ben bir ALLAH bilir.

Mesaj09.04.2012, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis, sen ne dertliymişsin be...
Lakin kendinle çelişme. Kişisel başlık yasak demenle beraber, özelini dökmüşsün.

Gel gelelim konuya, denildiği üzer Kişisel Başlık açmak yasak.
İyi niyetiniz için kendi adıma teşekkür ediyorum, kendinize iyi davranın.
Rolling Eyes
Mesaj09.04.2012, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru söyliyorsun Vahap abi.
Özür dilerim.

Mesaj09.04.2012, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut sence ben sadece sıkıldığım için mi bırakıyorum. Bir çok konu için bırakıyorum. Sen de saydın bunları Smile .. Özele giriyor diye yazmadım. Benim açtığım başlık sadece yardım içindi. Eğer bıraktığımızı yazmasaydım bu kendi sitesini bırakıp bize nasıl yardım edecek derlerdi. Bu yüzden bende yazmayı uygun gördüm ...
Mesaj10.04.2012, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kolay gelsin hocam , hayırlı güzel bir iş yapıyorsun Smile Eğer bir karşılık beklemeden yapıyorsan tabiki Smile
Mesaj10.04.2012, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Kolay gelsin hocam , hayırlı güzel bir iş yapıyorsun Smile Eğer bir karşılık beklemeden yapıyorsan tabiki Smile

Karşılıklı mı ? Ne yaptın be kardeşim. Gönüllü. Çıraklardan karşılık mı istenir Smile
Mesaj10.04.2012, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tncforum yazmış:
online-games1 yazmış:

Karşılıklı mı ? Ne yaptın be kardeşim. Gönüllü. Çıraklardan karşılık mı istenir Smile
Öyle deme hocam Smile Berberdeki çırak hem işi öğreniyor , hemde tüm pisliği temizliyor Smile Sen beklemiyorsan bir şey ayrı bir büyüklük tabiki Smile
Mesaj10.04.2012, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Bu bölümde kişisel başlık açmak yasaktır.
Ama bende aslında tr gg yi bırakmak istiyorum.Burada bir çok kişi anama bacıma gelmişime geçmişime küfür etti.Hiç bir şey demedim.Ama artık cidden bir içim acayip oldu.
Kimseye bir şey demeyen korkak birisiyim sanki.Cidden ne biçim mesajlar geliyordu.Sesimi çıkarttıysam.Allah belamı versin.Ben 2007'den beri buradayım bir çok kişi tanıdım.Hiç biri özür dilerim Aykut sen haklısın.Valla kusura bakma gibi şeyler demedi diyen varsada değerimi bilen kişilerdir.Valla bende bıktım şimdi bunları yazıyorum.Ama kimse yanlış anlamasın.Üstüne alınmasın amacım laf atmak değil.Demem o ki,bu forum sitesinde hep yaşı küçük olanlar takılıyor bir çok kişi bu yüzden forumun düzenini bozuyor.Yanlış söyliyorsam söyleyin arkadaşlar.Buraya küçükler geliyor ondan bu forum gelişiyor.Normalde yetişkinlerin işi gücü vardı 7/24 çalışırlar arada sırada foruma bakarlar.Artık bu forumda bazıları gece gündüz bilgisayarda duruyor.Rapor alıyorlar öğretmene bahane ile veriyorlar.Ben bunları gerçekten çok gördüm.Buraya şuana kadar hep ilk defa forum kullanan kişiler gelmiştir tahminen.Kesinlekle ama kesinlikle ilk defa forum kullanan kişiler geliyorlar anlamıyorlar hiç bir şey.Sabit başlık falan bilmiyorlar kuralları okumadan başlık sohpet site tanıtımı vs.. yapıyorlar.Sonra moderator banlıyorlar.Ban nedemektir onu bile bilmedikleri için foruma yazamayınca aa benim üyeliğim silinmiş.Aynen bu şekil şeyler deyip kendi kendine yeni bir hesap açıyorlar.Böyle böyle hem forum gelişiyor hem forumun düzeni bozuluyor.Ben 2007'den beri neler gördüm neler yaşadım bu sitede bir ben bir ALLAH bilir.

çoluk çocuğun bol olduğu yerde: saygı,sevgi,seviye,insanlık,mantık,olgunluk gibi kavramları beklemeyeceksin dostum Wink

bu işler böyle..
herkes haddini/seviyesini bilicek kendi seviyesindekiler ile iletişim kurucak ..

bu forumu bırakan 1000 kişinin bu forumu bırakma sebebi bu değil mi sence..

kalite yok,sevgi saygı yok,hoşgörü yok,kıskançlık var,emeğe saygı yok..

adam photoshoptan 2 yazı yazıyor üstüne stil atıyor çalışmam nasıl diyor.

sonra sende gelip arkadaşlar çalışmalar böyle olmamalı diyince suçlu oluyorsun ..

daha açık ve net anlatamam heralde.
kolay gelsin//
pcfareleri/onur saraç.

Her kullandığımız kodu sizlere versek bizim sizlerden hiçbir farkımız kalmazdı.. Wink
Mesaj10.04.2012, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimde Yaşım küçük 14 yaşım bir çoğu şeyi bilmiyor olabilirim ama huzursuzluk yarattığımı gördüyseniz Bağışlayın =)
Önceki mesajları göster: