Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.04.2012, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Photoshop Stillerim Kayboldu

Photoshop Stillerim Kayboldu * Stiller bölümü de kayıp oldu Ne yapmalıyım yardım..
Mesaj14.04.2012, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım aslında kaybolmamıstır benimde basıma geldi bu..Kaybolmamısdır sen yanlıslıkla şimdi adını unuttum da biyer var orda styles setleri var onlardan birine tıklamısındır oda o seti açmısdır dier setler duruyordur ancak görünmüyordur..
Mesaj14.04.2012, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl düzelticem ?
Mesaj14.04.2012, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://turk-ish.tr.gg/html.htm Reklam Deildir! Burda 3100 Adet Style Var indirebilirsin =)
Mesaj14.04.2012, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş zaten hazır tasarım kullanıyorsun birazcık editlemişsin daha stil ne işine yarıyacak?
Mesaj16.04.2012, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet baktımda tasarım FREE den Very Happy
Mesaj16.04.2012, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

madone-design yazmış:
kardeş zaten hazır tasarım kullanıyorsun birazcık editlemişsin daha stil ne işine yarıyacak?

Sen Doğuştan Tasarım YApmayı Mı biliyorsun ? Sanane Adam Style İstemiş Belki Tasarımda Kullanmıyacak Adam Editkliyor Onu Yapamıyanlar da Var Adamın İşine Yarıyacak Belki Sanane !
Mesaj16.04.2012, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-ish yazmış:
madone-design yazmış:

Sen Doğuştan Tasarım YApmayı Mı biliyorsun ? Sanane Adam Style İstemiş Belki Tasarımda Kullanmıyacak Adam Editkliyor Onu Yapamıyanlar da Var Adamın İşine Yarıyacak Belki Sanane !

Kardeşim şunu önce güzel dille söyle tabiki haklısın adam banner vs. içinde kullanabilir ancak öyle "sanane" felan deme güzelce söyle..!!!
Mesaj16.04.2012, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Doğruları Söylüyorum Fakat Konuyu Güncellemek İstemiyorum Özür Dilemek Büyüklüktur Ve
Kod:
Özür Dilerim
Mesaj16.04.2012, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-ish yazmış:
madone-design yazmış:

bak halen sanane dıyor al tasarım benim reklam gibi olmasın ama www.madone-coder.tr.gp (sonu tr.gp) adama bak yaw Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj16.04.2012, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senle Kavga Edemiyeceğim ! Senden daha önemli işlerim var onu söyliyeyim !
Mesaj16.04.2012, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-ish yazmış:
Senle Kavga Edemiyeceğim ! Senden daha önemli işlerim var onu söyliyeyim !

Aferin O Zaman Twisted Evil Şimdi Kaybol! Konu Kilit + Forum Banı Çünkü Bu Problem Olamaz Bence İstekler Bölümünden Açabilirdi Konuyu.
Mesaj16.04.2012, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen Ne Sanıyosun Kendini Kapat Çeneni Ve Evdeki Bez Bebeğinle Oyna !
Mesaj16.04.2012, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hop hop neler oluyor sakin olun şampiyonlar hepimiz kardeşiz benim pskiolejimi bozmayın burda hem ne oluor o '' ! '' işaret kimin yeri burası sakin olalım
Mesaj17.04.2012, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-ish yazmış:
Sen Ne Sanıyosun Kendini Kapat Çeneni Ve Evdeki Bez Bebeğinle Oyna !

Kendin Oynuyamıyorsun Gelip Bize Oyna Diyorsun Adam Ol Aklını Alırım Ayık Ol Bak Dalgana Seviyene İnmek İstemiyorum Sen Gel Çık Benim Seviyeme Artiste Bak Hele!