Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.06.2007, 00:18 (UTC)    
Mesaj konusu: siteyi google tanıtmak ve googleadsense üye olmak

Arkadaşlar, sitenizi tasarladıktan sonra google adsense üye olup para kazanabilirsiniz. bunun için googgle ana sayfasında reklam programlarımızı tıklıyorsunuz. adsense kısmından hesap actırıp üye oluyorsunuz. daha sonra google size mail gönderiyor.bununla birlikte üyeliğiniz başlıyor.Bunu ben yaptım ve suan sitemde google reklamları yayınlanıyor.Sizde yapıntr.gg kardeşliği çogalsın.bloggest sitelerinde bıktı artık...tabi bu işlemle google sizi araa motorunda gösteriyor. Başarılar. Saygılar...www.kariyerist.tr.gg tü kariyeristlerin sitesi.
Mesaj13.06.2007, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, siteleri google icin google in kendi sayfasindan indexletebilirsiniz.. Yalniz:

günümüzde sitenin yukarilarda gösterilmesi icin sitenizin kliklenme adeti önemli, yani baska sitelerden sizin sitenize gönderilmis linkler. Google ve benzeri baska arama motorlarina indexlettirmek icin, o sayfalara gidin, ve *sitemi indexle* , sitemi ekle* tarzi dugmeleri arayin...
Mesaj15.06.2007, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

onu denedim ama sokak adresi olmuyo bi bilgin war mı?
Mesaj15.06.2007, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

sokak adresi denilen yer normal adresin.Başarılar...
Mesaj16.06.2007, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağol dostum
Mesaj16.06.2007, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu: GOOGLE KAYIT

ARKADAŞLAR GOOGLEDE SİTENİZİN KAYIT OLUP OLMADIĞINI Bİ TEK TAM URL ADRESİNİZİ YAZARSANIZ ÖĞRENİRSİNİZ EĞER URL ADRESİZİDE BİLE ÇIKMIYORSA KAYIT EDİLMEMİŞİNİZDİR
ben kayıt işlemini proğramla yaptırdım proğramı bi deneyin kayıt olmayada bilirsiniz bi deneyin diyorum proğramı sayfamdan indirebilirsiniz işe yararsa bildirin benim sayfam kayıtlı olduğu için deneyemiyorum tekrar siz deneyin zaten bi iki hafta sonra kayıt altına alınırsınız proğramı download için http://alnumel.page.tl/Toolbar.htm kolay gelsin
Mesaj21.06.2007, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

kariyerist google adsense ye üye olduğumuzda biz herhangi bir ücret ödüyomuyuz...Vergi vb.
Mesaj29.06.2007, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu: ABİ

SEY ŞİMDİ BUNA ÜYE OLDUĞUMUZDA PARA ALIYORUZ DEZAVANTAJI NE DİR?
Mesaj22.07.2008, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu: GOOGLE

arkdaşlar sitemi googleye yazınca çıkmasını istiyorum.ama parasız öle bir şey olamaz değil mi?
Mesaj22.07.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarihe Dikkat. Very Happy

Konu 1 Sene Önce Açılmıştır.
Önceki mesajları göster: