Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2012, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu: GrafikDizayn * Birisi Ders mi dedi?

Merhaba sevgili arkadaşlarım, dostlarım..
Buradan sitemizin tekrar aktif olduğunu bildirmek istiyorum Smile
Yepyeni bir tema ile yepyeni işleri başarmaya geldik..
Şimdilik basit birkaç hata dışında tamamıyla başarılı bir tema olduğunu düşünüyorum Smile Umarım sizlerde öyle düşüneceksiniz...
Açıkçası konu başlığında belirttiğim "Birisi Ders mi dedi?" konusuna önemle değineyim..
Bildiğiniz üzere aylarca (açıldığından beri) blog tarzında ilerleyen grafikdizayn artık farklı bir hal alıp video sitesi olarak tanıtılabilecek bir site haline geldi (gelecek). Video sitesi dediysek de öyle komik videolar vs. falan değil.. Ders videoları..

Ana kategorilerimiz ;

- Css
- Html
- Php
- C#
- C++
- Photoshop
- Dreamweaver
- Diğer

Gelelim üyelik sistemine ve yorumlara..

ÜYELİK SİSTEMİ

Üyelik sistemi 2 şekilde mevcut..

1) Forum Üyeliği
Forum üyeliğinde sadece foruma üye olup forumda paylaşım bulunup bizlere video gönderemezsiniz..

2) Full Üyelik
Full üyelikte ise sitemizin her alanında şifreniz yardımıyla istediğiniz her bölümde kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz..

YORUM SİSTEMİ

Yorum sistemini tamamen kendim oluşturdum.. İleride bunun anlatımlarını da hazırlayacağım.. Hatta şuan birkaç fikir var aklımda.. Sürpriz kalmasın söyleyeyim.. İleride yorum ekstrasının geliştirilebileceğini belirteyim.. Şuanda yorumlar diye nitelendirip gönderdiğiniz her form (ben direkt yayınlanmasını istemedim, yoksa direkt yayınlanacak şeklinin de hazırlanabileceğini belirteyim) bana gönderiliyor.. Ben düzenliyorum ve yayınlıyorum.. Kısacası sitemizin her bölümünde bu uygulama aktif.. Yani yorumunuz küfür, argo kelime vs. içeriyorsa bu benim tarafımdan engellenecektir Smile

REKLAM SİSTEMİ

Hemen her site bir reklam ekleme peşinde.. Şimdilik amacım eski grafikdizayn gibi ziyaretçi sayımı arttırana kadar bu reklam alanlarının bulunması.. Ziyaretçi sayım 250+ olduktan sonra tüm reklamları kaldırmayı düşünüyorum..

YENİ YAZI PAYLAŞIM KUTULARI /ANASAYFA/

Bu kutular aslında tamamen videolar için hazırlandı fakat bu hafta içerisinde güncellenecektir.. Sonuç olarak bir ders anlatım sitesi profesyonel düzeyde olmalıdır değil mi? Smile

YENİ YAZI PAYLAŞIM KUTULARI /SAYFA İÇİ/

Bu kutular öncekilerden çok farklı..! Sizlerinde dikkatini çektiğini düşünüyorum.. Facebook, Twitter ve Delicious iconları mevcut.. Ayrıca farklı bir başlık alanı ve farklı bir yazı arkaplanı da.. Her şey farklı demiştik Smile

HERKES İÇİN HAYIRLI OLSUN O ZAMAN Smile
Sağlıcakla kalın... Takipte kalın...

Mesaj01.05.2012, 06:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Yorum Benden Olsun ..

Başarılar Dilerim Mert Gene Bizleri Şaşırtdın.. Tekrardan Başarılar

Mesaj01.05.2012, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar geri dönmen güzel Smile
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim kardeşim Smile
Tüm dersleri eklemeye başlayacağım..
İlk hangi dersten başlayayım?
Mesaj konusu:

freesitesharing = Teşekkürler Smile
Mesaj01.05.2012, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Teşekkür ederim kardeşim Smile
Tüm dersleri eklemeye başlayacağım..
İlk hangi dersten başlayayım?

css'den başla Very Happy en iyisi birde bu sitemi bilmezsin eski sitem bedavasitepaylasim'dı silindi Smile
Mesaj01.05.2012, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende diyorum "tanımıyorum acaba beni nereden tanıyor?" diye Smile Bilmediğim için kusura bakma dostum tanıyamadım Smile Geçmiş olsun bu arada..

Css'ten başlayalım bakalım Smile
Mesaj01.05.2012, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Bende diyorum "tanımıyorum acaba beni nereden tanıyor?" diye Smile Bilmediğim için kusura bakma dostum tanıyamadım Smile Geçmiş olsun bu arada..

Css'ten başlayalım bakalım Smile

Smile önemli değil
Mesaj01.05.2012, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile Güncel..!
Mesaj01.05.2012, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim,buraların geri canlanması lazım,
B-Snin tutumuna rağmen....
----Bir grafik ekibi oluşturmaya karar verirsen ben burdayım Smile---
Mesaj01.05.2012, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mert yine bizleri şaşırtacak gibi görünüyor Smile

Mesaj01.05.2012, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar kanka siten çok güzel...
Mesaj01.05.2012, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylashane : Teşekkür ederim.. Destek verenlerin olması lazım.. Smile Bir grafik ekibi oluşturmayı düşünüyorum.. Önceki girişim güzel olmadı ama bu sefer birkaç farklılıkla birlikte daha değişik bir biçimde grafik ekibi kurabilirim...

levelbilisim : İnşallah Smile

aktif-dost : Teşekkürler Smile Siz ziyaretçilerle birlikte daha güzel olacak inşallah Smile
Mesaj01.05.2012, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnş.
Mesaj01.05.2012, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah.
Önceki mesajları göster: