Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.05.2012, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Eski bedava-sitem Forumu nerede ?

Merhaba arkadaşlar ben wm işine burada başladım yaklaşık 2,5 sene önce o zamanlar 1 sene öncesine kadar forumda hayat vardı sürekli bilgi ve muhabbet vardı

ama bu gün girdim ki kimse kalmamış eskilerden

nerde bu millet

ücretliye geçenlerde arada bir uğrasın forumada yeni wm lar birşeyler öğrensin
Mesaj09.05.2012, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir çok kişi .com'a geçtiler ama yaz gelsin o zaman görün siz bu forumu dolup taşacak tekrardan ben buna inanıyorum.
tabikide herkesin katilmasina gerek duymuyorum,yanliz eğer ben yaniliyorsam bende .com veya .net'e geçebilirim ama çok kucuk bir ihtimal yani kesin konuşmak gibi olmasin.
Mesaj09.05.2012, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Bir çok kişi .com'a geçtiler ama yaz gelsin o zaman görün siz bu forumu dolup taşacak tekrardan ben buna inanıyorum.
tabikide herkesin katilmasina gerek duymuyorum,yanliz eğer ben yaniliyorsam bende .com veya .net'e geçebilirim ama çok kucuk bir ihtimal yani kesin konuşmak gibi olmasin.

tabiki yani artık herkes saçma saçma siteler açıyor nerdeyse 2 milyon kadar üyeleri var ama 1 milyonu açılmış bir daha girilmemiş. vede ilk bu bedava sitem kullanıcılarının en az 6 bin tane mesajları var geçenlerde eski mesajlara baktım adamda 6 bin mesaj vardı moderatörde bile o kadar yok. Very Happy