Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.05.2012, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarımım Çalındı Sizce Yasal İşlem Başlatayımmı?

Arkdaşlar bc-aktif adlı site tasarımımı çaldı sizce tasarımı kaldırmassa yasal işlem başlatayımmı?
Mesaj11.05.2012, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım sana ait ise ve resimler sitene ekliyse ilk önce supporta bildir. Eğer sitesi silinmezse resimlerini yedekle ve sil.
Mesaj11.05.2012, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

webspiker yazmış:
Tasarım sana ait ise ve resimler sitene ekliyse ilk önce supporta bildir. Eğer sitesi silinmezse resimlerini yedekle ve sil.

Tasarımın Tamamı Bana Ait Değil Wordpress Teması Ama Bu Tema Üstünde Çok Uğraştım... Bedava Siteme Uyarlanması Tamamen Bana Ait Eğer Arkdaşımız Tasarımı Kaldırmazsa Yasal İşlem Başltıcam Çünkü Bu Tema Üstünde Çok Uğraştım Bi Emek Hırsızı Yüzünden Tasarımımdan Vazgeçemem....(Bu Arada Resimleri Sildim Fakat Fayda Etmedi Supporta Şikayet Edicem Ve Yasal İşlem Başlatıcam...)
Mesaj12.05.2012, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamamı sana ait değilse hiçbir şey yapamazsın. Çünkü Aynı tasarımı Diğer arkadaşta düzenlemiş olabilir. Çalsa da bunu kanıtlaman lazım.

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj12.05.2012, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

sempati-tasarim yazmış:
Tamamı sana ait değilse hiçbir şey yapamazsın. Çünkü Aynı tasarımı Diğer arkadaşta düzenlemiş olabilir. Çalsa da bunu kanıtlaman lazım.

Resimlerin Upload Bana Ait Tasarımın Kaynağındanda Bakabilirsin..
Mesaj12.05.2012, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

upload ettiğin resimlerin yedeklerini al sitendeki resimlerin kodlarını yedeklerle değiştir eski resimlerin üstünede bi sürü küfür yaz üstüne kaydet.. aldığı tasarımda eski url ler olduğu için sitesi küfürlerle dolar.. Very Happy ben yapmıştım bi kere, ama artık uğraşmıyorum.. Wink
Mesaj12.05.2012, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:
upload ettiğin resimlerin yedeklerini al sitendeki resimlerin kodlarını yedeklerle değiştir eski resimlerin üstünede bi sürü küfür yaz üstüne kaydet.. aldığı tasarımda eski url ler olduğu için sitesi küfürlerle dolar.. Very Happy ben yapmıştım bi kere, ama artık uğraşmıyorum.. Wink

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green muhahahahahahha Laughing Laughing Laughing
Mesaj12.05.2012, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:

Ulan şeytanın aklına gelmiyor Smile Bu adamın aklına geliyor. Emra eski dostluğumuz ne oldu?

Sitelerim
direkmovie
tncforum

benim ben Smile
Mesaj12.05.2012, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy
Mesaj12.05.2012, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Soruya Cevap
Kardeşim tasarım başka yerden alınma ise bir şey yapamazsın.

Emre Sazak
Hala aynı tasarımımı kullanıyon sen Mad Değiştir artık şunu Smile
Demek bundan sonra BS dekilere yardım edeceksin Smile Hadi bakalım
Mesaj12.05.2012, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hacı bi kaç yeni site daha açtım onlara olan hevesim geçince bu sitem için mütiş bi tasarım var aklımda.. ama konu dışı olduu için PM ( ÖM (Özel mesaj) ) yoluyla haberleşirsek daha iyi olur.. Wink